Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

Kontakt

Firma teave

Üldtelefon: +372 668 4770

E-post: mi [ät] mi.ee

Juriidiline nimi: Turundusproff OÜ

Reg nr.: 10342428

KMKR: EE100670220

Koolitusload

Perioodil 11.06. 2010 kuni 03.06.2011 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi koolitusprojekt „Kliendihalduse tõhustamine“ OÜ Turundusproff, toetussumma oli 958,67 eurot. Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest. Suur tänu EAS-ile meeldiva koostöö eest!

Meie head koostööpartnerid
Töötajate kontaktid:
  • Anu-Mall Naarits, tegevjuht, 50 79 441, anu [ät] turundusproff.ee
  • Aivi Tinnus, müügi- ja kliendisuhete juht, 56 886 008, aivi.tinnus [ät] mi.ee
  • Helen Pildre, turundusspetsialist, 55 668 667, helen.pildre [ät] mi.ee
  • Kati Järg, projektijuht, 56 665 595, kati.jarg [ät] mi.ee
  • Jaanika Metssalu, projektijuht, 52 20 770, jaanika.metssalu [ät] mi.ee
  • Krista Kulderknup, projektijuht, 50 76 551, krista.kulderknup [ät] mi.ee
  • Sigrid Marga, projektijuht, 53 827 555, sigrid.marga [ät] mi.ee
  • Jaanika Lausmäe, koolitusspetsialist, 56 252 613,  jaanika.lausmae [ät] mi.ee
  • Gloria Saarna, koolitusassistent, 56 996 174, gloria.saarna [ät] mi.ee
  • Egon Kaur, koolituste koordinaator, 53 23 4431, egon.kaur [ät] mi.ee