Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

Soovitajad

Selle hooaja tagasiside
Koolitus “B2B müügiprotsessi juhtimine”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Sain esitada küsimusi ning tagasiside koolitajalt, materjal oli täiesti arusaadav, sain kuulda teisi inimesi, suhelda nendega ning nende kogemust ka kuulata, mis on ka väga tähtis.”
Olga Olštõnskaja
Koolitus “Teenuste turundus”
Turunduskommunikatsiooni programm
“Mulle meeldis ühisosa leidmine ettevõtte, teenindaja ja kliendi jaoks. Väga hea oli teha praktilisi näiteid, olid kasulikud ja aitas selgitada õpitut.”
Kai Catherine Kerman
Koolitus “Brändi loomine”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Mulle väga meeldis antud koolituse teema ja see, kuidas koolitaja suutis terve päeva vältel hoida põnevaid teemasid õhus. Sealjuures olles ise väga hea esinemisoskusega!! Minu jaoks oli see üks parimaid koolitusi antud koolituse sarjast.”
Mari Umbjärv
Koolitus “B2B digiturundus”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Tõeliselt sisutihe ja “on point” koolitus. Koolitaja tõi lisaks olemasolevale materjalile välja ka väga vajalikke praktilisi näiteid elust enesest. Äärmiselt huvitav oli ja teadmiste pagas täienes jõudsalt!”

Mariliis Kulamaa

Koolitus “B2B Ärilepingud”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Enim meeldis, et koolitaja oli väga tugev praktik ning oskas tuua elulisi näiteid oma kogemustest. Ühtlasi anda ka juhiseid, millega ning miks olla lepingute osas ettevaatlik.”
Martin L
Koolitus “Praktiline turunduskampaaniate korraldamine”
Praktilise turunduse programm
“Kuna kõik koolitusega seonduv oli uus, siis kõik oli väga huvitav. Olen tänulik selle koolituse eest. Enim põnevust tekitas Andre poolt edasi antud materjal. Enim vajalik minule vast teiste esitajate materjal, sest minule on vajalik teenuse müük praegu rohkem.”
Eve Kalvi
Koolitus “Kommunikatsioon ja meedia”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Vahetu suhtlus kogu päeva vältel nii koolitajate, kui ka koolitatavatega (eeliseks oli ka see, et olime pisemas grupis). Suureks plussiks minu jaoks oli kindlasti see, et lahendasime reaalseid ülesandeid ja saime ka kohest tagasisidet oma lahenduse osas.”
Mari Umbjärv
Koolitus “B2B müügiprotsessi juhtimine”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Väike grupp, kus kõik osalesid aktiivselt. Osalejad olid erinevatest valdkondadest, palju huvitavaid mõtteid ja lähenemisi püstitatud teemadele. Koolitusel osalemine kinnitas olemasolevaid teadmisi ja loodetavasti aitab ka edaspidi meeles pidada emotsioonidega arvestamist ja visualiseerimise tähtsust ning et kõigepealt on ise vaja aru saada miks me midagi teeme. Aitas mõista kui oluline on läbimõeldud või -vaieldud sõnastus pakkumise tegemisel ja “liftikõne” koostamisel. Oli huvitav, tänan!”
Aune Puusta
Koolitus “B2B Turunduse strateegia”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Koolitaja oli äärmiselt professionaalne ja suure turunduskogemusega. Sain laiendada enda baasteadmisi, kuid leidsin viise, kuidas veidi kastist väljapoole mõelda. Meeldis, et koolitaja kaasas osalejaid vestlusesse.”
Mariliis Kulamaa
Koolitus “B2B digiturundus”
B2B strateegia- ja müügiprogramm
“Meeldis koolituse sisuline pool ning koolitaja asjatundlikkus ja muljetavaldav kogemustepagas. Pelgasin, et digiturunduse koolitusel räägitakse erinevate kanalite kasutamisest ning siis tuleb lõputu jada powerpointi, kui kasulik mingi kanal on jne., AGA seekord väga positiivseks üllatuseks oli lähenemissuund hoopis asja sisuline ning selle toimimise pool.”
Martin L