Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

“Unistuste Tööandja: 100 ideed” hübriidkonverents

PERIOOD: 3. veebruar 2022

Kutsume sind juba üheksandat korda toimuvale personalijuhtide seas hästi tuntud ja hinnatud „Unistuste Tööandja: 100 ideed“ konverentsile!

Sel aastal on Sul ainulaadne võimalus osa saada 2. veebruaril toimuvast konverentsieelsest online- workshop’i päevast, kus keskendume Eestis veel vähe kasutust leidvatele, kuid mujal maailmas end kuhjaga tõestanud uudsetele võtetele tööandja brändingus. Töötubasid viivad läbi rahvusvahelised säravad staarid Steve Rawling (UK) ja Artem Daniliants (FIN). Tule õpi oma ala ekspertidelt ja vii oma tööandja bränding uuele tasemele!

3. veebruaril toimuva konverentsi põhipäeva formaadiks on hübriid, st osalejal on võimalik valida, kas osaleda online või saalis kohapeal. Katusteemaks on seekord “Lootusrikkuse aeg” ning võtame fookusesse alljärgnevad alateemad:

  • Hübriidtöö tasakaal: lootusrikkalt tulevikku
  • Tootmis- ja tööstusettevõtete parimad personalipraktikad
  • Kriisi õppetunnid: kui tundus, et enam hullemaks minna ei saa…

Konverentsi avab Kristina Dryža (AUS), kes räägib arhetüüpide mustritest, mis mõjutavad organisatsioone tulevikus ning kuulata saab ka Politsei- ja Piirivalveameti kogemuslugu tööandja brändingu arendamisest organisatsioonis.

Üles astuvad kodumaiste tunnustatud tööandjate esindajad: Mari-Liis Tammsaar (Politsei- ja Piirivalveamet), Aino-Silvia Tali (Helmes AS), Anna-Helena Salurand (Wise), Margit Pugal (SEB Pank), Krista Vihul (Lindström OÜ), Anny Miilberg (Eesti Energia AS), Tuuliki Poom (ABB Eesti AS), Helin Loik (Lennuliiklusteeninduse AS), Elis Erm (CMA CGM Global Business Services OÜ) ja rahvusvahelised esinejad Stewe Rawling (UK), Kristina Dryža (AUS) ja Artem Daniliants (FIN).

Konverentsil kuulutatakse välja ka konkursi „Unistuste Tööandja 2022“ võitjad.

 

Lisainfo ja registreerimine: https://unistustetööandja.ee/konverents/

Kontakt: Aivi Tinnus, tel 56 886 008, aivi.tinnus@mi.ee

 

Unistuste Tööandjat aitab leida Eesti suurim tööportaal

Meie toetajad:

 

 

 

SEOTUD KOOLITUSED