Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

Unistuste Tööandja: 100 ideed hübriidkonverents 2023

ALGAS: 02/2023

Kutsume Sind personalijuhtide seas hästi tuntud ja hinnatud konverentsile, mis on järjekorras juba kümnes! Kui maailmas möllab üks kriis teise järel, on stabiilsus ja jätkusuutlikkus ettevõttes seda enam olulised. Ettevõtte kultuuri arendamine ja seestpoolt väljapoole kasvamine on praeguse aja märksõnad. Konverentsi katusteema ongi sel korral „Sisemise kasvu aeg“.

Konverents toimub 1. ja 2. veebruaril 2023 L’Embitu hotellis (Lembitu 12, Tallinn) + online.

LOE LISA JA REGISTREERI SIIN

Teemad, mida sel aastal käsitleme:

Ettevõtte kasv ja värbamine kriisi ajal. Räägime nutikatest ja kiirelt tulemusi andvatest tegevustest värbamisel ning tõhusatest onboarding-programmidest. Oma kogemust jagavad Kuldar Väärsi (Milrem AS), Liina Kippasto (Lidl Eesti OÜ) ja Marja-Liisa Alop (Qvalitas Arstikeskus AS ja Unimed Kliinikud OÜ).

Z-põlvkond- kuidas nende potentsiaal avada? Räägime, kuidas Z-põlvkond töömaastikul eristub ja milliseid muudatusi see kaasa toob. Paneeldiskussioonis osalevad Helena Laus (Apranga Group Eesti), Grete-Maarja Tött (Bolt) ja Margit Toodu (Lottemaa teemapark OÜ).

Inimeste hoidmise innovatiivsed viisid. Selles paneeldiskussioonis osalevad Chris Robbins (Tele 2), Kristi Schumann (Katana Manufacturing ERP) ja Andra Piirsalu (Radisson Hotel Collection Hotel Tallinn), kes katsetavad uusi viise, kuidas inimesi ettevõttes hoida ja jagavad oma innovaatilisi leide kuulajatega.

1. veebruaril toimuval konverentsieelsel online- workshop’i päeval süveneme erinevatesse viisidesse, kuidas tehisintellekti (AI) ja teisi tehnoloogiaid värbamisvaldkonnas kasutatakse ning räägime emotsionaalse intelligentsuse kultuurist ettevõttes. Saame ka ülevaate töökoha vahetamise tõmbe- ja tõuketeguritest.

LOE LISA JA REGISTREERI SIIN

SEOTUD KOOLITUSED