Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

Mentorteenus moevaldkonna ettevõtetele

EAS-i ja Kredex-i ühendasutuse poolt korraldatav mentorteenus moevaldkonna ettevõtetele, mida aitab koostööpartnerina läbi viia Marketingi Instituut, ootab huvilisi! Mentorprogrammiga liituma on oodatud kõik moe valdkonna ettevõtted, kes läbisid 2021 aastal Fashionavant korraldatud meistriklasside sarja ja kes on orienteeritud arengule, kasvule ja muutustele.

Keset kiiret rohe- ja digipööret ning keerulist majanduskeskkonda on hea saada tuge kogenud moevaldkonna proffidelt, kes aitavad kristalliseerida fookusi, juhendavad uute mõttemudeliteni ning aitavad toetada jätkusuutlikkust ja rahvusvahelist kasvu. 

Mentorluse fookusteemad on ettevõtte kasvatamine ja arendamine, kuluarvestus ja kasumi maksimeerimine, trendide analüüs ja prognoosimine, rahvusvahelise disaineri juhtumiuuring, strateegiline hinnakujundus ja hinnastamise planeerimine, müük (B2B ja B2C),  rahvusvaheline müük ja ostja suhete arendamine, moevaldkonna tulevik ja asjaolud, mis, muudavad moetööstust, turundus ja sotsiaalmeedia. 

Mentorkohtumised on fokusseeritud nn learning by doing põhimõtete. Selline õppimine on väga tõhus.

Registreeri siin 

Juhtmentor Kaie-Kaas Ojavere

Kaie Kaas-Ojavere on moe valdkonna professionaal, kellel on üle 20 aasta kogemust kollekstsiooni arendamisel ja rahvusvahelistele turgudele. Ta on juhtinud moedisainerite ja analüütikute meeskondi ning saavutanud edu erinevatel turgudel tagades aastase müügimahu 15M € ning olles müügil rohkem kui poolesajas kaupluses kümnel erineval turul ning armastatud poole miljoni lojaalse kliendi poolt. Kasumliku kollektsiooni loomine, hinnastamine, koostöö rahvusvahelistel tarnijatega kümnetes erinevates riikides, trendide analüüs ja prognoosimine, benchmarkimine on tema tugevused. 

Täna keskendub Kaie tehnoloogiatele, mis aitavad vähendada moe survet keskkonnale. 

Lisaks on Kaie lõpetanud EBS coachingu programmi ja omab coachi sertifikaati, mis tuleb selles projektis väga kasuks. Kaie täidab juhtmentori rollii. 

Mentor Maxim Chechelev

Maxim Chechelev on moemaailmas olnud üle 10 aasta, tema juhitava äri on müünud 20M € aastas Eesti moedisaini ja teab suurepäraselt, kuidas Eeti moedisaini rahvusvahelisele kliendile tutvustada, kuidas ehitada lõpp-kliendisuhteid ja teha koostööd disainitiimidega. Maxim täidab mentori rolli ja toetab osalejaid müügikompetentside arendamisel.

Mentor Britta Laumets-Merila

Britta Laumets-Merila on 8 aastat töötanud kollektsiooni juhina, mille aastakäive oli 1,5M€ ja mida müüdi kolmel turul. Ta on loonud kollektsiooni ja kujundanud selle turundust rahvusvahelise turu jaoks, loonud sõnumeid, loovlahendusi ja juhtinud tiime. Brita täidab mentori rolli ja toetab osalejaid kollektsiooni terviklikkuse ja turunduse teemade arendamisel. 

Mentor Aivar Antonio Lätt (kinnitamisel)

Ajakava

Grupi avakohtumine 3. veebruaril. 15 tundi personaalseid mentorkohtumisi veebruaris ja märtsis. Lõpuüritus 31. märts

Osalemine

Osalemise võimalus on 58 moevaldkonna ettevõttel, kes läbisid 2021 aastal Fashionavant korraldatud meistriklasside sarja. Mentorprogrammis saab osaleda ainult 5 kuni 10 ettevõtet. Igast ettevõttest osaleb üldjuhul üks (1) inimene, maksimaalselt võib osaleda ühest ettevõttest kuni kolm (3) inimest.

Mentorteenusesse on oodatud eelkõige osalema ettevõtete juhid, omanikud, võtmetöötajad

Osalustasu on 100€ + km, programmis osalemise eest arvestatakse vähese tähtsusega abi 7980 €. Vähese tähtsusega abi kohta loe lähemalt SIIT. Registreerimise viimane tähtaeg on 29. jaanuar 2023

Registreeri siin 

Teenust kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.