Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

Koostöö

Koolituskaart

Kui sa hetkel ei tööta turunduse erialal või soovid siirduda turunduse valdkonda, siis küsi lisa, millistel tingimustel on võimalik koolitustel osaleda ja osalemist finantseerida.

Marketingi Instituut aktsepteerib koolituste eest tasumist mitmes osas, maksegraafiku alusel. Võimalik on tasuda koolituse eest ise või leida kokkulepe tasumise osas tööandjaga.

Marketingi Instituut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Küsi õppimisvõimaluste kohta infot telefonil 56 886 008 või e-postiga info@mi.ee või siinsamas online chatis.

Ettevõtete näited

Marketingi Instituudi koolitused on väga praktilised ning tihti kasutame näidetena, grupitöödes või eksamitel juhtumeid tegelikust elust. Kui Sa soovid, et keegi mõtleb kaasa Sinu ettevõtete turundusprobleemide üle või tahad olla lihtsalt heaks või hoiatavaks näiteks, siis palun võta meiega ühendust.

Juhtumis osalemine on meeldejääv reklaamivõimalus ning paneb kõik arutajad Sinu ettevõtte üle mõtlema. Sa võid osaleda mitmeti:

1. Turunduse Tulejoone Kuumal Toolil, kus saad isiklikult oma ettevõtet tutvustada ning kaasamõtlejaks on suur auditooriumi täis kuulajaid. Tulemuseks on tavaliselt mitmed kümned põnevad ideed.

2. Juhtumite analüüsis gruppides, kus Sinu ettevõtte turundustegevus on esitatud kirjalikult. Sel juhul ei pea kartma esinemist suure saalitäie kuulajate ees ja on võimalik saada parimad ideed peale koolitust. Samas tuleb aga arvestada mõningase ajakuluga juhtumi kirjapanemiseks.

3. Juhtumite analüüs eksamitöödes sarnanev eelmise lähenemisega, kuid vastajad pakuvad lahendusi individuaalselt. Võimalus saada kokkuvõte innovaatilisematest lahendustest.

4. Näited loengus on kasulikud teooria selgitamisel. Saada oma õnnestunud või ebaõnnestunud näide meile e-mailiga ning kasutame seda võimalusel.

Tasuta viimase minuti pakkumised MTÜ-dele

MTÜ-des on turunduskompetents hädavajalik. Tavaliselt on MTÜ-de ressursid ülimalt piiratud ning meie võimaluseks on MTÜ-sid toetada tasuta koolitusega. Pakume MTÜ-dele võimalust tasuta osaleda avalikel turunduse ja ettevõtluskoolitustel, kus on mõni vaba koht.

Osalemiseks saada motivatsioonikiri aadressile info@mi.ee ning võtame Su ootejärjekorda. Vabade kohtade olemasolul kutsume ootejärjekorrast väljavalitud MTÜ-de esindajad koolitusele teavitades sellest üks päev ette.

Turunduse tulejoonel koolitused

Korraldame regulaarselt Turunduse Tulejoonel koolitusüritusi, mis toimuvad tasuta kõikide osalejate jaoks. See on hea võimalus hoida end kursis turunduse aktuaalsete teemadega, ragistada ajusid mõne Kuuma Tooli juhtumi lahendamiseks elust enesest ning sõlmida uusi kontakte.