fbpx Varude ja laoprotsesside juhtimine | Marketingi Instituut

Varude ja laoprotsesside juhtimine

Sissejuhatus

Marketingi Instituut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Varude vajaduse defineerib ettevõtteäristrateegia. Moodul käsitleb teemasid varude juhtimisest ja arvestusest ettevõtte strateegiliste ja taktikaliste ostuste valguses.

Sihtrühm - kellele on neid teadmisi vaja?

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikud kui ka tootmisjuhte.

Läbitavad teemad
  • Varude all on igal ettevõttel suur hulk raha, mida ettevõte soovib mujal kasutada. Moodulis käime läbi erinevad varude, nii tööstuslike kui ka kaubanduslike, juhtimise metoodikad.
  • Vaatleme varude tekkepõhjuseid ja varude alandamise võimalusi.
  • Käsitleme kõiki laoprotsesse alates kaupade saabumisest kuni kaupade väljastamiseni.
  • Kuidas teenindada tootmist (KanBan)?
  • Kuidas panna lattu rohkem kaupa kui ladu mahutab?
  • Kuidas leida laost üles kadunud tooted?
  • Kuidas vähendada laokadusid?
  • Kas laoinventuuri tuleb teha kord päevas või kord aastas?
Koolituse läbinu teab

Nõudluse prognoosimise vajalikkust. Teab, miks ettevõttel on vaja või ei ole vaja varusid. Tunneb varude juhtimise viise.

Koolitajad

Raivo Roolaid

Logistikajuht ettevõttes Magnum Logistics OÜ. Raivo kogemus tuleb rahvusvahelistest firmadest, kus ta on töötanud 15 aastat. 

LinkedIN

 

Janek Popell

PROLOG Tarneahela akadeemia eestvedaja.

Janekil on pikaajaline ja rahvusvaheline töökogemus tarneahelate juhtimise vallas. Lisaks tegeleb ta tarneahela ja majandusega seotud ainete lugemisega Eesti ülikoolides. Edasiviivaks jõuks peab Janek elukestvat õpet ja uudishimu.

LinkedIN

Koolitusmeetod

Koolituspäev (16 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ning koolitaja tagasisidet. Koolituspäev sisaldab samuti ettevõtete külastusi ning ärisimulatsioone.

Koolituse lõpetaja, kes osaleb kõigil koolituspäevadel, saab selle kinnituseks tõendi, kus on märgitud läbitud moodulid ja akadeemiliste tundide koguarv.

Koolitustingimused

Koolitused toimuvad ruumides, mis vastab tervisekaitse nõuetele. Õppematerjalid on saadaval koolituskeskkonnas. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega. 

Koolituste toimumise ajad
18. veebruar 2021 a. Varude ja laoprotsesside juhtimine 1. päev
19. veebruar 2021 a. Varude ja laoprotsesside juhtimine 2. päev
Koolituste hind

Koolituse hind 575€ + km sisaldab koolituspäeva läbiviimist, koolitusmaterjale koolituskeskkonnas, koolituspäeval kahte kohvipausi ja lõunat.