Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

UUS! Suve intensiivkursus: tõhus turundus ettevõtjale

Marketingi Instituut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

ALGAB: 01/08/2023

Sissejuhatus

See intensiivprogramm on suurepärane võimalus ettevõtete juhtidele ja turundusinimestele täiendamaks oma turundusalaseid teadmisi ja oskusi ning viia seeläbi oma ettevõtte tulemused uuele tasemele. 

„Tõhus turundus ettevõtjale“ eesmärk on anda sügavam arusaam turunduse põhimõtetest ning õpetada praktilisi strateegiaid ja meetodeid, mis võimaldavad turunduses silma paista. Anname Sulle tööriistad ja teadmised, mida saad kohe oma igapäevatöös rakendada. 

Programmi jooksul avastad erinevaid turunduskanaleid ja – võtteid ning õpid, kuidas neid efektiivselt kasutada. Õpid mõistma oma sihtrühma, looma tõhusaid sõnumeid, kasutama erinevaid turundusplatvorme ja saad teadmised, kuidas koostada turundusplaan.

Sihtrühm - kellele on neid teadmisi vaja?

  • Tegevjuhid ettevõtetes, kus ei ole turundusjuhti ja nad ise peavad turundusega hakkama saama;
  • Turundusassistendid ja –spetsialistid, kes soovivad karjääriredelil edasi areneda.

Läbitavad teemad

Turunduse alused. Edutegurid turunduses. Sihtgruppide määramine. Tõmberaadius. Turunduse planeerimise põhimõtted. Kommunikatsiooni intensiivsus vs usaldus. Kampaaniate loomise põhimõtted.   

Turundus poes. Kuidas saada ketti oma toode? Kuidas ketis oma toote müüki kasvatada? Toote asukoht ja väljapanek.  Missuguseid materjale on vaja poes? Kuidas osaleda poe kampaaniates? Allahindlused ja sooduspakkumised poes.

Neuroturundus. Kuidas testida pakendeid ja reklaamsõnumeid neuroturunduse vahenditega. Kuidas lugeda testide tulemusi. Testime osalejate materjale. 

Influencerite kasutamine turunduses. Kuidas valida sobiv mõjuisik? Kuidas ennast tutvustada ja koostööd alustada? Kuidas teha koostööd kõige tõhusamalt? Kuidas mõõta koostöö tulemusi? Kas valida üks või mitu influencerit? Kuidas kasvatada influencerist Sinu brändi saadik? 

Oma turunduskanalite loomine ja lojaalsusturundus. Facebook. Instagram. E-maili andmebaas. Koduleht. E-pood. Lojaalsusturunduse alused. Korduvostude loomine.

Kuidas teha turundusplaani? koostavad vastavalt õpitule turundusplaani ja esialgse eelarve. Plaani koostamine jääb ka kodutööks ja selle tagasisidestamine toimub grupimentorluse raames.

Koolituse läbinu teab

  • Mis on turundus ja millega arvestada turunduse planeerimisel;
  • kuidas turundada oma toodet jaeketis;
  • mis on neuroturundus ja kuidas seda kasutada oma kommunikatsioonis;
  • kuidas influencereid kõige mõjusamalt turunduses kasutada;
  • kuidas lojaalsusturunduse põhimõtteid kasutada
  • kuidas koostada turundusplaani.
  • suhtuvad osalejad turundusse kui süsteemsesse protsessi,
  • on koostanud tõhusa turundusplaani.

Koolitusmeetodid

Koolitusprogrammis on 6 korda 4 AT moodulit, kokku on 24 AT sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ning koolitaja tagasisidet. Koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com on koolitusmaterjalid iseseisvaks läbitöötamiseks ja  soovituslikud lisamaterjalid. Koolitus sisaldab kodust tööd ja koolitaja tagasisidet sellele. Koolituse maht kokku on 48 tundi.

Programmi lõpetaja, kes osaleb ainult koolituspäeval, saab selle kinnituseks tõendi. Koolituse lõpetaja, kes lisaks koolituspäeval osalemisele esitab iseseisva töö ning saab sellele koolitaja tagasiside ja hinnangu, saab selle kinnituseks tunnistuse, kus on ära märgitud hinne. Hinnatakse 10 palli süsteemis, positiivsed hinded on 4-10.

Koolitus toimub eesti keeles ja veebi vahendusel.

Koolitustingimused

Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://marketingiinstituut.talentlms.com. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on meil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega.

Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta.

Täienduskoolituse õppesuund: Turundus ja reklaam

Koolituse ajakava

01.08.23 kell 10:00-13:00 Turunduse alused. Koolitaja Anu-Mall Naarits

02.08.23 kell 10:00-13:00 Turundus poes. Koolitaja Andre Sevastjanov

08.08.23 kell 10:00- 13:00 Neuroturundus. Koolitaja Anu -Mall Naarits 

09.09.2023 kell 10:00-13:00 Influencerite kasutamine turunduses. Koolitaja Meelis Tomson

15.08.23  kell 10:00-13:00 Oma turunduskanalite loomine ja lojaalsusturundus. Katrin Maack 

16.08.23 kell 10:00-13:00 Kuidas teha turundusplaani? Koolitaja Katrin Maack

Koolituse Hind

6- päevase intensiivprogrammi hind sisaldab koolituspäevade läbiviimist, koduste tööde tagasisidestamist ja hindamist ning koolitusmaterjale koolituskeskkonnas Talent LMS.

1,740.00