fbpx Turundusraadio veebiseminar: Väljakutsed väikeettevõtte turundamisel | Marketingi Instituut

Turundusraadio veebiseminar: Väljakutsed väikeettevõtte turundamisel

Turundusraadio on juhtiv Eesti turunduse podcast. Sel sügisel laiendasime oma formaati ja kuulutasime välja ka veebiseminarid. Detsembris toimub meie teine turundusteemaline veebiseminar.

Seminari formaadiks on paneeldiskussioon ning moderaatori rolli täidab tuntud turunduskoolitaja Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist. Seekord oleme valinud paljusid eesti ettevõtteid sügavalt puudutava teema- väljakutsed väikeettevõtte turundamisel. 

Väikeettevõtja peab hakkama saama mitmes rollis korraga. Lisaks juhtimise, müügi, tootearenduse jms tegevustele tuleb tihti ka ise turundada. Alustava ettevõtte edukaks kujunemise teel on turundus äärmiselt oluline, kuna tarbija ei osta tooteid/ teenuseid, millest ta ei tea või mille tootjat ta ei tunne. Kuna aga väikeettevõtte eelarve ei võimalda suurte tegijatega võrreldavat haaret, tuleb turundamisel lähtuda põhimõttest- tee vähem, aga tee hästi!

Räägime sellest, kuidas saab piiratud eelarvega turundust teha, leida uusi kliente ja hoida olemasolevaid. Arutame ka seda, kuidas on väikeettevõtjate jaoks turundus viimasel aastal muutunud. Paneeldiskussioonis osalevad väikeettevõtjad, kelle trumbiks on tugev turundus. 

Põhiteemad
  • Väikeettevõtte turundus sel aastal võrrelduna eelmise aastaga. Mis on teisiti?
  • Mis turunduses just minu ettevõtte jaoks võiks töötada ja mis mitte- kuidas teha valikuid?
  • Kuidas hoida kliente ja pakkuda head kasutajakogemust, sealhulgas virtuaalselt?
  • Kuidas luua klientidega usaldusväärseid suhteid ja miks see oluline on?
  • Kõige olulisemad tööriistad väikeettevõtja jaoks.
  • Suurimad vead väikeettevõtte turundamisel ja kuidas neid vältida.
Paneeldiskussioonis osalevad

Kristiina Mehik – Renegade Tea Estate kaasasutaja 

Kristiina on üks seitsmest “hullust”, kes jättis oma turvalise kontorielu seljataha ja otsustas 3 aastat tagasi Gruusiasse teed kasvatama minna. Varasemalt töötas ta Lux Expressis grupi kommertsjuhina ning koordineeris müügi-ja turundustegevusi kuuel turul. Renegade Tea Estate-s jääb Kristiina vastutusalasse samuti peamiselt müügi ja turunduse arendamine, kuid samas ka kõik muu, mis ühe alustava ettevõtte käima tõmbamiseks vaja teha on. Olgu selleks siis tee pakendamine, raamatupidamine või põllutööde koordineerimine. Tema tegemisi bussifirmas ja teefarmis ühendab tahe pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust ning soov suunata inimeste valikuid jätkusuutlikumate lahenduste poole.

Kriss Eglite (Brändi NVBYK/ New Vintage by Kriss Loovjuht)

Kriss on ehtebrändi NVBYK asutaja ja loovjuht. FIEna kodus alustatud ehtebrändist on 8 aastaga kasvanud välja väikeettevõte, kus lisaks stuudio ja veebipoe müügile on tooted saadaval ka mitmete edasimüüjate juures nii Eestis kui välisturgudel. Krissi ülesanneteks on nii väikefirma juhtimisega seonduv, kui ka tootmise haldamine, uute kollektsioonide ja disainide väljatöötamine ja kõik, mis puudutab brändi ja toodete turundust.

Tõnis Vassar (Votemo, CPO/Co-founder)

Tõnis on ettevõtja ja turundaja ning tehnoloogiaettevõtte Votemo tootejuht ning kaasasutaja. Tema eesmärgiks on arendada interaktiivseid publiku kaasamise lahendusi hübriidüritustele, konverentsidele ja televisioonile. Ta on alustanud copywriterina ja hiljem jätkanud loovjuhina Eesti juhtivates reklaamiagentuurides, nagu Age Creative, Division ja Havas. Täna on Tõnis ka kliendikogemus- ja brändistrateeg värskes reklaamiagentuuris Hundred99.

Koolituste toimumise ajad
10. detsember 2020 a. Turundusraadio veebiseminar: Väljakutsed väikeettevõtte turundamisel 16:00-17:30
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind on 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab vähemalt 1-aastast kehtivat tellimust) on osalemine veebiseminaril TASUTA.