fbpx TASUTA Hobist ärini: ideemäng | Marketingi Instituut

TASUTA Hobist ärini: ideemäng

Hinnatud suurepärane koolitus, mis aitab selgusele jõuda, kas teha esimesed sammud oma hobist äri loomiseks. Igast hobist võib saada väike äri!Just Sulle jõukohane ja südamelähedane. Ei ole vahet, kas tegeled laulmise, tantsimise, ratsutamise või käsitööga! Oodatud on kõik, kes millegagi hobi korras tegelevad, tahavad ennast arendada ning uusi oskusi õppida. 

Saame kokku mõnusalt väikses, 6-8 osalejaga grupis, kus arutleme erinevate hobide üle. Teeme grupitöid, mille käigus saad rohkem teada teiste hobidest ja sellest, kuidas nemad oma hobini jõudsid. Mängime lustlikku ideemängu, mis aitab sul oma hobi vaadata täiesti uue nurga alt. Ideemäng annab mõtteid, kuidas ennast ja oma hobi uuele tasemele viia!

Räägime, millised on erinevad võimalused hobist äri kasvatamiseks. Saad teada, miks on oluline unistada ja kuidas unistada suurelt. Kuulame ühe ettevõtja inspireerivat lugu.

Koolituse sisu
 • kuidas hobist äri luua?
 • loovus ja unistuste kirjeldamine, 
 • kuidas olla loovam?
 • ideemäng
 • eduka väikeettevõtja inspiratsiooniloeng
Edukas koolituse lõpetanu
 • oskab mõelda loovalt,
 • näha uudseid seoseid,
 • väljendada oma ideid selgelt,
 • kuulata ja argumeneerida,
 • töötada meeskonnas,
 • leiab elektroonilsest koolituskeskkonnast üles õppematerjalid,
 • teab võimalusi enese jätkuvaks koolitamiseks ning kohti, kust infot saada.

 

Tasuta saavad osaleda
 1. kuni 29-aastased, kellel on lõpetamata põhi-, kesk- või kutsekool;
 2. lastega kodus olevad emad;
 3. vanuses 55+ mitte töötavad inimesed

Kõik teised saavad osaleda Hobist ärini stardiprogrammis.

Koolitaja

Katrin Maack (koolitaja Tallinnas) on kommunikatsiooni ja turunduse valdkonnas töötanud 25 aastat, sellest viimased 6 aastat tegelenud oma käsitööhobist äri loomisega - loonud brändi Pearlstory. Viimase aasta jooksul on ta inspireerinud sadu inimesi süvenema oma hobidesse ja otsima sealt äri tunnuseid, julgustanud neid unistama, ideid genereerima, võrgustuma ning aru saama, millised on takistused ettevõtlikkuse teel.

Katrin on töötanud rahvusvahelises ettevõttes SCA Hygiene Products OÜ Balti riikide turundusjuhina, Tallinna Ülikoolis kommunikatsiooni osakonna juhatajana, olnud konsultant, meediaanalüütik ja ajakirjanik.

Täna jagab Katrin end koolitaja ning mentori ning Pearlstory brändi arenduse vahel. Põhilised koolitusteemad, mis Katrinit paeluvad on ettevõtlikkus, äri alustamisega seonduv, turundus, müük ja esmatasandi juhtimine. Alates 2018. aasta augustist on ta Invicta treener ning Marketingi Instituudi koolitaja ja mentor.

Katrin on lõpetanud Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise erialal (MA) ja omandanud samas ülikoolis õpetajakutse (MA).

Koolituse maht

Koolituse maht on 6 akadeemilist tundi, mis sisaldab lühiloenguid, grupi- ja paaristöid, loovuse arendamise harjutusi ja ideemängu mängimist. Koolituse lõpetaja saab tõendi.

Koolituse aeg

Koolitus algab kell 10:00 ja lõppeb kell 15:45.

Koolituse toimumise koht

Marketingi Instituut, Peterburi tee 2. Kaubanduskeskuse T1 IV korrus.

Koolitusele registreerimine

Registreeri siin!  Avaneb registreerimisvorm, täida see ja oledki koolitusel kirjas! Võtame Sinuga paar päeva enne koolituse toimumist ühendust.

Pane ennast koolitusele kirja juba täna, sest grupid on väikesed ja täituvad kiiresti!

 • 10. august 2020 Hobist ärini: ideemäng (grupp täis)
Lisainfo

Lea Korem (projekti koordinaator) Tel. +372 504 2142  lea.korem@mi.ee

Koolituste toimumise ajad
4. september 2020 a. Hobist ärini: Ideemäng
Koolituste hind

Tasuta koolitus sisaldab ühte koolituspäeva ning koolitusmaterjale elektroonilises koolituskeskkonnas.

Lisaprogramm: soovitame ka seda koolitust