Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Select Page

Praktiline internetiturundus

Marketingi Instituut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

ALGAB: 25/11/2022

Sissejuhatus

Kursuse käigus omandatakse kõige olulisemad aluspõhimõtted ja teadmised ning oskused, mida eeldatakse turunduses alustajalt. Nii on kohe võimalik teha asju õigesti!

Koolitus on väga praktiline, tulemuslik ja interaktiivne.

Kogu praktilise turunduse programm vastab Sekretär tase 5 kutsestandardi punktile B2.11 ja Juhiabi tase 6 kutsestandardi punktile B2.11. Seetõttu on õppijal õigus küsida õppepuhkust ning eraisikuna tasudes tulumaksusoodustust.

Sihtrühm - kellele on neid teadmisi vaja?

Praktiline internetiturunduse koolitus algajatele on mõeldud neile, kes ei ole turundust õppinud, kuid peavad turundusega tegelema: müügijuhid, sekretärid, ettevõtjad. Kursus on vajalik ka turundusassistentidele, kel ei ole veel erialast töökogemust.

Läbitavad teemad

Algajatele mõeldud koolituspäeval tehakse põhjalikumalt selgeks ettevõtete kodulehe toimimise põhimõtted, kuidas turundada Facebookis, Twitteris, Instagramis ja LinkedIn´s, mis kasu võiks saada blogiturundusest ning kuidas uudiskirjad efektiivsemalt ettevõtte kasuks tööle panna.

Koolituse läbinu teab

 • kuidas koduleht peab toimima;
 • kuidas kodulehe tulemusi mõõta;
 • kuidas kasutada Facebooki turunduses;
 • kuidas kasutada Instagrami turunduses:
 • kuidas kasutada Twitterit turunduses:
 • kuidas kasutada LinkedIn turunduses:
 • kuidas kasutada blogi turunduses;
 • kuidas kasutada uudiskirju turunduses.
Koolituse lõpetanu oskab
 • teha lihtsamat Facebooki kampaaniat;
 • kirjutada blogipostitust;
 • koostada uudiskirja.

Koolitusmeetodid

Koolituspäevad 24 AT sisaldavad teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ning koolitaja tagasisidet. Koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com on koolitusmaterjalid iseseisvaks läbitöötamiseks. Koolituse maht kokku on 72 tundi.

Koolituse lõpetaja, kes osaleb ainult koolituspäeval, saab selle kinnituseks tõendi. Koolituse lõpetaja, kes osaleb viiepäevases Praktilise turunduse programmis ja esitab iseseisva töö ning saab sellele koolitaja tagasiside ja hinnangu, saab selle kinnituseks tunnistuse, kus on ära märgitud hinne. Hinnatakse 10 palli süsteemis, positiivsed hinded on 4-10.

Koolitustingimused

Marketingi Instituudi koolitus toimub ruumis, mis vastab tervisekaitse nõuetele. Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://marketingiinstituut.talentlms.com.Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on Marketingi Instituudil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega. COVID-19 leviku tõkestamiseks ettenähtud ohutusnõuetega tutvu siin.

Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta.

Täienduskoolituse õppekavarühm: Turundus ja reklaam

Koolituse ajakava

25.11.2022 – Koduleht ja kodulehe haldus
02.12.2022
– E-maili turundus
09.12.2022 – Sotsiaalmeedia turundus

Koolituse Hind

Hind 1050€+ km sisaldab kolme koolituspäeva läbiviimist, koolitusmaterjale koolituskeskkonnas Talent LMS ning koolituspäeval kahte kohvipausi ja lõunat.

 

1,050.00