fbpx Kuidas kriis võimaluseks pöörata? Anu-Mall Naarits. WEBINAR! | Marketingi Instituut

Kuidas kriis võimaluseks pöörata? Anu-Mall Naarits. WEBINAR!

Sissejuhatus

Kriis on keeruline aeg, mille jooksul paljud ettevõtted kaotavad kliente ja käivet. Kuna tulevik on teadmata, on raske õigeaegselt reageerida ja tööd korraldada. Samas on selline ebastabiilne aeg ka võimaluste aeg. Konkurendid on nõrgemad ja turule ilmuvad uued trendid ja vajadused. Kuidas kliendile uues reaalsuses väärtust luua? Kuidas olukord võimaluseks pöörata? Sellest räägib Anu-Mall Naarits oma webinaris, tutvustades eelmise kriisi edulugusid.

21.aprill kell 16.00 KUIDAS KRIIS VÕIMALUSEKS PÖÖRATA? Anu-Mall Naarits

 

DIRECTORI WEBINARIDE SARI

Webinaride sari, mille eesmärk on rääkida sellest, kuidas kriisiga toime tulla, see ületada ning mida teha siis, kui kriis on juba läbi. Pöörame tähelepanu ka sellele, kuidas kriis enda kasuks tööle panna ning sellest hoopis võita. Samuti jagame saadud kogemusi eelmistest kriisidest.

Webinarides astuvad üles kohalikud ja rahvusvahelised oma ala spetsialistid. Need on koolitajad ja ettevõtjad, kellel on kogemus ettevõtete aitamisel just kriisi-situatsioonis.

Webinaride sarja viib läbi Marketingi Instituut koostöös juhtimisajakirjaga Director.

Marketingi Instutuut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Sihtgrupp

Juhid ja ettevõtjad, kes soovivad kriisi enda heaks tööle panna ja  kliendile uues reaalsuses väärtust luua.

Läbitavad teemad
  • Kriiside edulood ja mida nendest õppida on.
  • Töö kriisi ajal 
  • Töö peale kriisi
  • Uue väärtuse loomine ja selle mudelid
Koolituse lõpetanu teab
  • Kriiside edulugusid 
  • Uue väärtuse loomise põhimõtteid
  • Uue väärtuse loomise mudeleid
Koolituse lõpetanu oskab
  • Kasutada teiste kriiside edulugusid oma igapäevases töös
  • Töötada efektiivselt kriisi ajal  
  • Planeerida tööd pärast kriisi
Koolitaja Anu-Mall Naarits

Anu-Mall Naarits on Eesti üks tuntumaid turunduskoolitajaid ja turunduskonsultante, kellel on turunduskogemust üle 20 aasta. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskondi Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu erinevaid turunduskampaaniad ja võitnud muu hulgas Turundusteo auhinna 2012 aastal Lennusadama avamisturunduse eest, olnud turundusteo finaalis 2011 aastal Ekspordirevolutsiooni turunduskampaaniaga, mis tehti koostöös EAS-iga. Anu on Tallinn Marketing Weeki peakorraldaja. Ta on vastutanud muu hulgas otseturunduse, müügi- ja reklaammaterjalide eest.

Koolitusmeetodid

Online-koolitus (2 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, arutelusid ning küsimustele vastamist koolitaja poolt. Koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com on koolitusmaterjalid iseseisvaks läbitöötamiseks. 

Koolitustingimused

Tegu on online-koolitusega, mis toimub veebiseminaride läbiviimise keskkonnas Zoom. Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://marketingiinstituut.talentlms.com  kust saab osaleja ka tõendi koolituse läbimise kohta. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on Marketingi Instituudil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega. Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta. 

Koolituste toimumise ajad
21. aprill 2020 a. Kuidas kriis võimaluseks pöörata? Anu-Mall Naarits. WEBINAR!
Koolituste hind

Hind 59€+KM sisaldab osalemist webinaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist webinari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab kehtivat tellimust) on osalemine webinaril TASUTA.  

NB! Ühe ettevõtte kohta on üks osaleja (kui ettevõttel on mitu tellimust, siis osalejate arv vastavalt tellimustele).

Webinarile registreerimiseks palun vajuta "Lisa minu koolituste juurde". 

 

Registreerimine webinarile lõpeb 24h enne webinari algust.