fbpx Kaugtöö kultuuri loomine | Marketingi Instituut

Kaugtöö kultuuri loomine

Sissejuhatus

Directori veebiseminaride uues osas räägime kaugtööst. On ettevõtteid, kus juba ammu on kaugtöö võimalust pakutud, paljud aga hakkasid sellist töökorraldust võimaldama alles käesoleval aastal aset leidnud koroonakriisi tõttu. Antud töötamisviisi populaarsus on selgelt tõusuteel, kuid selle rakendamisega kaasnevad ka väljakutsed, muuhulgas näiteks varem lahendamata jäänud probleemide esiletulek ja võimendumine. Veebiseminari raames arutame, millised on olemasolevad kaugtöö korraldamise viisid; kuidas otsustada, milline sobib just teie ettevõtte jaoks ning millele protsessides tähelepanu pöörata. 

Paneeldiskussioonis osalevad kolm juhti, kes avavad teemat mitme eri nurga alt. Oma kogemusi jagab juht, kes töötab “remote only” ettevõttes ja on kaugtöö rakendamisega tegelenud aastaid. Räägime ka sellest, kuidas kombineerida kaugtööd ja tööd tavakontoris - oma praktikast räägivad juhid, kes on rakendanud ”hübriidlahendust”. 

Veebiseminar toimub 26.11. kell 16:00-17:30 Zoomi vahendusel.

Põhiteemad
  • Kaugtöö või kaugtöö ja tavakontori hübriid? Mis kellele sobib ja kuidas seda otsustada?
  • Millele protsessides tähelepanu pöörata (planeerimine, strateegia jms)?
  • Nipid ja nõuanded juhtidele oma töö paremaks korraldamiseks
  • Soovitused tehnilisteks lahendusteks
  • Kommunikatsioon kaugtöö ajal
  • Mille poolest erineb kaugtöö suurtes ja väikestes ettevõtetes?
  • Kuidas tulla toime erinevate ajavöönditega?
Esinejad

Kaija Teemägi (Elisa juhatuse liige ja personalivaldkonna juht)

Kaija vastutusalasse kuuluvad lisaks töösuhetele ja värbamisele ka palgaarvestus ning kvaliteedi- ja protsessijuhtimine. Tema eriline huvi on suunatud elukestvale õppimisele ja arengule ning seda just töökeskkonnas. Teadmiste täiendamiseks on ta omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal, läbinud coachingu diplomiõppe Londonis (AoEC) ning omab Thomas Internationali sertifikaati DISC mudeliga töötamiseks.

Viimase 5 aasta jooksul on Kaija keskendunud muudatuste arendamisele ja juhtimisele töökeskkonnas, mille vajaduse on endaga kaasa toonud kiirelt muutuv maailm, digitaliseerumine ja tööturule sisenevad noored. 

Piret Saag (Veriffi HR direktor)

Piret seisab selle eest, et Veriff oleks parimaid töötamis- ja arenguvõimalusi pakkuv õppiv organisatsioon, kus end teostada. Piretil on pikaajaline kogemus nii tehnoloogiaettevõtete nõustamises, juhtide coachimises kui ka igapäevase personalitöö juhtimises. Varasemalt on ta töötanud personalijuhina Fortumos, toetanud juhtimis- ja personaliküsimustes mitmeid teisigi Mobi grupiga seotud ettevõtteid ning erinevaid varajase faasi startupe.

Laura Laasi (Tegevjuht, Toggl Plan)

Laura Laasi on veendunud kaugtöö eestkõneleja. Täielikult kaugtööl põhineva ettevõtte juhina hindab ta asünkroonset töölaadi, ennast ise juhtivaid inimesi ja head kommunikatsiooni ning usub, et edukate meeskondade aluseks on usaldus, avatus ja pädevad juhid. Laura kirjeldab end kui startup-valdkonna Hunt Kriimsilma. Alustanud Toggl Planis viis aastat tagasi turundusjuhina, liikus ta kahe aasta eest tootejuhi kohale. Pandeemia tuules sai temast aga ettevõtte tegevjuht, kes oskab isikliku kogemuse najal osakonnajuhtide väljakutseid mõista ning inimesi neis navigeerimisel toetada.

Koolituste toimumise ajad
26. november 2020 a. Directori veebiseminar: Kaugtöö kultuuri loomine 16:00-17:30
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab vähemalt 1-aastast kehtivat tellimust) on osalemine veebiseminaril TASUTA.