fbpx Indrek Maripuu: leia oma ettevõtte fookus. WEBINAR! | Marketingi Instituut

Indrek Maripuu: leia oma ettevõtte fookus. WEBINAR!

Sissejuhatus

Kriisi ajal on väga oluline teada, kuhu ja kuidas fokusseerida. Indrek Maripuu õpetab, kuidas OKR metoodikat kasutades õige fookus leida ja muuta ideede ja strateegiate elluviimine kõigi jaoks läbipaistvaks ja kergelt mõõdetavaks.

14. aprill kell 16.00 LEIA OMA ETTEVÕTTE FOOKUS. Indrek Maripuu

 

DIRECTORI WEBINARIDE SARI

Webinaride sari, mille eesmärk on rääkida sellest, kuidas kriisiga toime tulla, see ületada ning mida teha siis, kui kriis on juba läbi. Pöörame tähelepanu ka sellele, kuidas kriis enda kasuks tööle panna ning sellest hoopis võita. Samuti jagame saadud kogemusi eelmistest kriisidest.

Webinarides astuvad üles kohalikud ja rahvusvahelised oma ala spetsialistid. Need on koolitajad ja ettevõtjad, kellel on kogemus ettevõtete aitamisel just kriisi-situatsioonis.

Webinaride sarja viib läbi Marketingi Instituut koostöös juhtimisajakirjaga Director.

Marketingi Instutuut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Sihtgrupp

Juhid ja ettevõtjad, kes näevad et praeguses olukorras enam vanamoodi ei saa ja midagi on põhimõtteliselt vaja teisiti teha. Osaleja on juht, kellel on strateegia kujundamise vastutus.

Läbitavad teemad
  • Olemasoleva ärimudeli nõrkuste analüüs
  • Õige fookuse leidmine OKR kaudu
  • Ideede ja strateegiate elluviimine
Koolituse läbinu teab
  • Kuidas äritööriistu õigesti kasutada
  • OKR põhimõtteid
Koolitusprogrammi läbinu oskab
  • Analüüsida oma ettevõtte ärimudelit
  • Leida ärimudeli nõrkused
  • Sõnastada oma ettevõtte fookus
  • Oma ideid ellu viia
  • Mõõta tulemusi
Koolitaja Indrek Maripuu

Indrek Maripuu on strateegiakonsultant, mentor ja juhtimiskoolitaja. Ta on ettevõtja alates 2001. aastast ja aitab juhte olukordades, kus on vaja leida uusi lahendusi strateegia, ärimudeli või tootearenduse osas. Paljud ettevõtted on hetkel jõudnud punkti, kus on seni edu toonud mõttemustritest vaja väljapoole vaadata. Indreku eriline oskus on panna ettevõte inimesed just oma mugavustsoonist välja tulema. 

Koolitusmeetodid

Online-koolitus (2 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, arutelusid ning küsimustele vastamist koolitaja poolt. Koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com on koolitusmaterjalid iseseisvaks läbitöötamiseks. 

Koolitustingimused

Tegu on online-koolitusega, mis toimub veebiseminaride läbiviimise keskkonnas Zoom. Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://marketingiinstituut.talentlms.com kust saab osaleja ka tõendi koolituse läbimise kohta. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on Marketingi Instituudil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega. Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta. 

Koolituste toimumise ajad
14. aprill 2020 a. Indrek Maripuu: leia oma ettevõtte fookus. WEBINAR!
Koolituste hind

Hind 59€+KM sisaldab osalemist webinaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist webinari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab kehtivat tellimust) on osalemine webinaril TASUTA. 

NB! Ühe ettevõtte kohta on üks osaleja (kui ettevõttel on mitu tellimust, siis osalejate arv vastavalt tellimustele).

Webinarile registreerimiseks palun vajuta "Lisa minu koolituste juurde". 

 

Registreerimine webinarile lõpeb 24h enne webinari algust.