fbpx Ettevõtte kriisijärgne restart. Jan Lagast. VEEBISEMINAR! | Marketingi Instituut

Ettevõtte kriisijärgne restart. Jan Lagast. VEEBISEMINAR!

Jan on äriarendamise ekspert Belgiast, kellel on tohutu kogemus ettevõtluse ning B2B müügi ja turunduse alal. Ettevõtte omanikuna pidi ta ühel päeval hakkama saama kõigi oma suuremate klientide ootamatu kaotusega väliste tegurite tõttu. Ta teab, kuidas sellisest kriisist üle saada. 

Pandeemia tõttu on paljud ettevõtted täielikult või osaliselt suletud. Jan leiab, et see pole vabandus lõõgastumiseks - katastroofiliste tagajärgede vältimiseks peaksite nüüd taaskäivitust ette valmistama. Hoidke oma ärivõrgud aktiveeritud, et olla valmis uuesti alustamiseks. Jan jagab oma teadmisi, kuidas seda õigesti teha.

7.mai kell 16.00 - 18.00 ETTEVÕTTE KRIISIJÄRGNE RESTART. JAN LAGAST

NB! seminar on inglise keeles

 

DIRECTORI VEEBISEMINARIDE SARI

Veebiseminaride sari, mille eesmärk on rääkida sellest, kuidas kriisiga toime tulla, see ületada ning mida teha siis, kui kriis on juba läbi. Pöörame tähelepanu ka sellele, kuidas kriis enda kasuks tööle panna ning sellest hoopis võita. Samuti jagame saadud kogemusi eelmistest kriisidest.

Veebiseminaride astuvad üles kohalikud ja rahvusvahelised oma ala spetsialistid. Need on koolitajad ja ettevõtjad, kellel on kogemus ettevõtete aitamisel just kriisi-situatsioonis.

Veebiseminaride sarja viib läbi Marketingi Instituut koostöös juhtimisajakirjaga Director.

Marketingi Instutuut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Sihtgrupp

Juhid ja ettevõtjad, kes näevad et praeguses olukorras enam vanamoodi ei saa ja midagi on põhimõtteliselt vaja teisiti teha. Osaleja on juht, kellel on strateegia kujundamise vastutus.

Läbitavad teemad
  • Ettevõtete külmutamine ja kriisijärgne restart
  • Ärivõrgustike tegutsemisvalmina hoidmine
Koolituse läbinu teab
  • Kuidas ettevõtet külmutada
  • Miks on äripartneritega kontakti hoidmine ülioluline
  • Kuidas valmistuda õigeks restardiks
Koolituse lõpetanu oskab
  • Ettevõtet tõhusalt külmutada
  • Korraldada ärivõrgustikuga suhtlemist ettevõtte külmutamise perioodil
  • Ette valmistada ettevõtete restarti
Koolitaja Jan Lagast

Jan Lagast on ettevõtluse arendamise ekspert, kes töötab rahvusvaheliste tehnoloogiaettevõtetega. Lisaks ta on sariettevõtja, kes omab ja juhendab mitut idufirmat. Ta ühendab tehnoloogia magistrantuuri ulatusliku turundus- ja müügikogemusega nii VKE-dele kui ka rahvusvahelistele tehnoloogiaettevõtetele. Juba enam kui 30 aastat nõustab ja juhendab Jan tehnoloogiaettevõtteid, et nad muutuksid turule ja kliendile orienteeritumaks. Rahaliselt kõige suuremat edu saavutas ta rahvusvahelise tootmisettevõttega, kes ühe aastaga kahekordistas käivet, muutudes ka märkimisväärselt kasumlikuks. Viimasel ajal aitab Jan ettevõtetel muutuda ühiskonna jaoks olulisemaks.

Koolitusmeetodid

Online-koolitus (2 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, arutelusid ning küsimustele vastamist koolitaja poolt. 

Koolitustingimused

Tegu on online-koolitusega, mis toimub veebiseminaride läbiviimise keskkonnas Zoom. Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://marketingiinstituut.talentlms.com kust saab osaleja ka tõendi koolituse läbimise kohta. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on Marketingi Instituudil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega. Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta. 

Koolituste toimumise ajad
Koolituste hind

Hind 59€+KM sisaldab osalemist webinaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist webinari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab vähemalt 1-aastast kehtivat tellimust) on osalemine webinaril TASUTA. 

NB! Ühe ettevõtte kohta on üks osaleja (kui ettevõttel on mitu tellimust, siis osalejate arv vastavalt tellimustele).

Webinarile registreerimiseks palun vajuta "Lisa minu koolituste juurde".