fbpx Esmatasandijuhi arenguprogramm „Eestvedamine ja juhtimine“ | Marketingi Instituut

Esmatasandijuhi arenguprogramm „Eestvedamine ja juhtimine“

Sissejuhatus

Marketingi Instituut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Arenguprogramm toetab eelkõige juhte, kes peavad inimesi juhtima läbi organisatoorsete muudatuste, eelarvekärbete või muude pingeolukordade.

Arenguprogramm toetab eelkõige juhte, kes peavad inimesi juhtima läbi organisatoorsete muudatuste, eelarvekärbete või muude pingeolukordade. Programm on sobilik kõigile esmatasandijuhtidele, kes soovivad arendada oma juhtimisoskusi järgmistes valdkondades: iseenda juhtimine ja arendamine; meeskonna juhtimine ja arendamine; probleemide lahendamine ja otsustamine; muutuste ja innovatsiooni juhtimine; stressi- ja enesejuhtimine tervise hoidmiseks.
 Osalema on oodatud kõik alustavad juhid, kes on spetsialistist juhiks saanud, juhid, kes omavad juhitöö kogemust, aga ei ole juhtimiskoolitusel osalenud ja juhipotentsiaaliga spetsialistid, kes plaanivad järgmist sammu karjääriredelil (juhtide järelkasv). Arenguprogramm sobib hästi ka projektijuhtidele, kes juhivad meeskondi pikaajalistes projektides.
 
Koolituse viib läbi ja tunnistuse/tõendi väljastab Invicta OÜ.
Koolitusprogrammi läbinu teab
  • Saab hulga peamisi juhtimisoskusi ja rakendab neid oma rollis
  • Ehitab üles oma juhtimisvõimekust – motiveerib ja kaasab meeskondi, haldab töösuhteid enesekindlalt
  • Arendab oma eestvedamise ja juhtimisoskusi, kasutades oma teadmisi, väärtusi ja motivatsiooni

Kasu tööandjale:

  • Tõhusad ja enesekindlad juhid
  • Paremad töösuhted ja suhtlus meeskondades
  • Praktilised oskused – juhid on programmis näidatud kuidas nad saavad oma uusi oskusi organisatsioonis kasutada
  • Juhid, kellel on oma oskuste ja võimete arendamiseks vajalikud tööriistad

 

Koolitusprogrammi läbiviimine

Arenguprogramm koosneb 5 juhtimistreeningu moodulist (kokku 5 aktiivõppevormis koolituspäeva, kogumahus 40 AT);
iseseisvatest praktilistest kodutöödest koos tagasisidega grupimentorluses (kokku kogumahus 50 AT);
Arenguprogrammi kogumaht on 90 AT.

Programmi koolitajad

Koolitaja on Katrin Maack. Katrinil on pikaajaline kommunikatsiooni, turunduse ja juhtimiskogemus. Ta on töötanud turundusjuhina nii Eestis kui rahvusvahelistel turgudel. Üheksa aasta jooksul juhtis ta ettevõtte SCA Hygiene Products OÜ Eesti, Läti ja Leedu turundusmeeskonda, vastutas turundusstrateegiate väljatöötamise ja elluviimise eest, koolitas Balti riikide müügimeeskondi, juhtis ettevõtte Põhjamaade digiturunduse ning suhtekorralduse projekte ja projektimeeskondi, samuti juhtis mõnda aega Eesti müügimeeskonda ning koordineeris müügiprotsesse. Katrini töökogemusse kuulub ka OÜ Pearlstory juhtimine. Lisaks on Katrin Maack töötanud ka Tallinna Ülikooli suhtekorraldusosakonna juhatajana.  Katrinil on magistrikraad kommunikatsioonijuhtimises ning on täiendõppe korras läbinud mitmeid programme juhtimise, müügi, mentorluse ja täiskasvanute koolituse valdkonnas, sh on talle väljastatud Master Trainer Certificate.

Jüri Kriisemann on väga mitmekülgne kogemustepagas juhina töötamisest. Muuhulgas on ta olnud ametis müügijuhina ettevõttes AA SAT Professional, valdkonnajuhina Eesti Telekomis ning  tootejuhina Moskvas ettevõttes ZAO Sonic Duo. Jüri on olnud erinevad  juhipositsioonid ettevõttes EMT AS. Täna töötab Jüri juhatajana sihtasutuses Tallinna Teletorn ning tegutseb ka kootsina (coach). Jüri on läbinud Institute of Leadership & Management (ILM) poolt tunnustatud Master Trainer Certificate Workshop’i.

Agu Remmelg on töötanud Ragn-Sells AS-is erinevatel juhipositsioonidel (juhatuse liige, arendusdirektor ja IT juht), millest viimased 9 aastat oli ta ka ärijuht.
Kuni juuni 2020 oli Agu Euroopa Innovatsiooniakadeemias direktori ametikohal, kus peamised tööülesanded olid suurkorporatsioonidele suunatud innovatsiooniteemaliste koolitus- ja konsultatsiooniteenuste arendus, müük ja osutamine Euroopas. Oma tööst lähtuvalt on Agu esinenud väga mitmetel seminaridel ja konverentsidel enam kui sajal korral ja rohkem kui 15 riigis. Täna töötab Agu Coursy Technology OÜ tegevjuhina. Agu on läbinud Institute of Leadership and Management (ILM, UK) Effective Mentoring arenguprogrammi ja tal on ka Master Trainer Certificate.

Ahto Orav on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli diplomiinsenerina ja Tartu Ülikooli ärijuhtimise erialal (MBA). Täna töötab Ahto AS Audentes juhatuse esimehena. Varasemalt on ta töötanud AS Eesti Telefonis (Elion Ettevõtted AS-s) erinevate funktsioonide juhina, ta on olnud Teleteenused allüksuse direktor ja Elion Ettevõtted AS juhatuse liige,  samuti ka AS Telefonipood (AS Elion Esindus) nõukogu esimees. Enne seda töötas ta ka klienditalituse direktorina, turundustalituse direktorina ja eraturgude talituse direktorina. Ahtol on väga head praktilised kogemused nii inimeste, protsesside kui ressursside juhtimise osas. Praktikust treenerina oskab ta oma juhitöökogemusi suurepäraselt siduda kaasaegsete juhtimismeetoditega, tuua õpetlikke näiteid elust enesest ja siduda need koolitustel osalejate igapäevatööga.

Koolitustingimused

Koolitus toimub ruumis, mis vastab tervisekaitse nõuetele. Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://invictaeesti.talentlms.com. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on Marketingi Instituudil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega.

Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta. 

Täienduskoolituse õppekavarühm: Juhtimine ja haldus

Koolituste toimumise ajad
21. september 2021 a. Eestvedamine – juhist liidriks
19. oktoober 2021 a. Tulemuslik meeskond – kuidas selleni jõuda
2. november 2021 a. Innovatsioon ja muudatused organisatsioonis
30. november 2021 a. Probleemide lahendamine ja otsustamine
14. detsember 2021 a. Juhi tervise tasakaal
Koolituste hind

Arenguprogrammi osalemistasu on 2080€ + km sisaldab koolituspäevade läbiviimist, koolitustel osalemist, koolitusmaterjale koolituskeskkonnas Talent LMS, iseseisvaid töid ja grupimentorlust ning koolituspäevadel kahte kohvipausi ja lõunat.