fbpx Directori veebiseminar: Mentorlusest kogemuspõhiselt. | Marketingi Instituut

Directori veebiseminar: Mentorlusest kogemuspõhiselt.

Sissejuhatus

 

Directori jaanuarikuisel veebiseminaril arutame mentorluse üle, rõhk peamiselt selle praktilisel poolel. Juttu tuleb ka sellest, kes üldse sobib mentoriks ning kuidas peaks mentorlusprogrammi läbi viima; missugust mentorluse süsteemi eelistada ühes või teises olukorras ning mis kasu toob mentorite kasutamine juhtidele ja tervele organisatsioonile. Arutelust võtab osa kolm juhti, kellel on selles valdkonnas korralik kogemus.

Veebiseminar toimub 27. jaanuaril 16:00–17:30 Zoomi vahendusel. Neile, kes on tellinud ajakirja Director vähemalt aastaks, on seminar tasuta, aga siiski tuleb ennast registreerida.

Põhiteemad
  • Kes sobib mentoriks?
  • Mentorluse eesmärgid
  • Kuidas ehitada üles mentorlusprogramm?
  • Millised on mentorluse süsteemid?
  • Kuidas tagada mentorluse kvaliteet?
  • Mentorluse õppetunnid

Uuri lisaks- meie hea partner Invicta pakub personaalset mentorlust nii JUHILE  kui TIPPJUHILE

Kui tunned, et sinust endast võiks saada mentor, siis soovitame koolitust "Praktilised mentoroskused mentorile".

Esinejad

Merike Saks, Elroni juhatuse esimees

Merike iseloomustab ennast kui loomult avatud inimest. Kui midagi juhtub või ta kuuleb kellegi käest huvitavat infot, siis jagab ta seda meeskonnaga, et aru saada, kas seda teavet saab ettevõtte huvides kasutada ja mis nüansid sellel on. Merikese juhtimisstiil tähendab seda, et iga juht vastutab oma valdkonna eest. Ennast näeb ta pigem inimeste juhi ja üldise suunanäitajana.

 

Lea Kimber, Maxima Eesti personalijuht

Lea on aastakümneid tegutsenud personalivaldkonnas, pühendudes tööle inimestega ja inimeste jaoks, viimased aastad Maxima Eesti personalijuhina. Ta usub, et arendades ja toetades inimesi, tõstes juhtimiskvaliteeti ning luues hästi toimivaid tiime on võimalik ka suurt laeva kiiresti pöörata. Selles usus on 3700 töötajaga Maximas välja töötatud laiaulatuslik ja tulemuslik mentorprogramm, milles osaleb 250 mentorit.

 

Annika Räim, Kindluse Kooli direktor

Annika on üle 20 aasta tegelenud juhtimisega personali- ja talendijuhtimise valdkonnas, samuti on ta läbi viinud koolitusi ja treeninguid ning õpetanud koolis.
Paaril viimasel aastal on Annika oma suureks rõõmuks leidnud võimaluse töötada mitmete ägedate inimestega, kes on saanud kasu coaching’ust ja mentorlusest, liikudes oma unistuste poole raamides, mida pakub põnev, toetav ning vastastikku energiat loov koostöö.

 

Moderaator on Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist

Anu-Mall Naarits on Eesti tuntumaid turunduskoolitajaid ja -konsultante, kes töötab nii tudengite kui ka ettevõtetega. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskonda Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu turunduskampaaniaid. Samuti on ta osalenud strateegiate väljatöötamisel ning juhtinud paljude ettevõtete strateegia loomise protsessi. 

Koolituste toimumise ajad
27. jaanuar 2021 a. Kell 16:00- 17:30. Mentorlusest kogemuspõhiselt.
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind on 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab vähemalt 1-aastast kehtivat tellimust) on osalemine veebiseminaril TASUTA.