fbpx Directori veebiseminar: Läbipõlemine | Marketingi Instituut

Directori veebiseminar: Läbipõlemine

Sissejuhatus

 

Meie oktoobri veebiseminari teemaks on läbipõlemine. See probleem on kasvanud ajaga aina aktuaalsemaks ja paljud tegusad inimesed on pidanud sellega rinda pistma. 

Paneeldiskussioonis osalevad 3 juhti, kes avavad teemat mitme eri nurga alt. Diskussiooni raames arutame, mis on läbipõlemine ja miks see ohtlik on, millised on selle signaalid ja mida teha, et läbipõlemist ennetada. Oma kogemusi jagab juht, kes koges läbipõlemist 5 aastat tagasi. Samuti pakume kasulikke nippe nendele, kes on kokku puutunud oma kolleegi või alluvate läbipõlemisega. Räägime sellest, kuidas luua toetavat kultuuri ettevõttes, et vähendada läbipõlemise juhtumeid personali hulgas.

Veebiseminar toimub 29.10. kell 16:00-17:30 Zoomi vahendusel. Seminar on Directori tellijatele tasuta, aga vajalik on eelnev registreerimine.

Põhiteemad
  • Mis on läbipõlemine ja kuidas see eristub stressist?
  • Läbipõlemise varajased signaalid
  • Kuidas vältida läbipõlemist?
  • Toetava kultuuri loomine ettevõtes
  • Nõuanded - juhile, kaastöötajatele ja töötajatele
Esinejad

Kadri Mägi-Lehtsi (Roche Eesti OÜ tegevjuht)

Kadri on viimased 15 aastat põhikohaga töötanud globaalse biotehnoloogia ettevõtte Eesti juhina. Lisaks sellele on tema arstiharidus ning sügav huvi inimeste vastu ajendanud teda õppima nii suhtlemistreeneriks kui ka tervisedendajaks. Aastate jooksul on nii Kadri ise kui ka tema töökaaslased kogenud pikaajalise stressi kahjustavat toimet. See kogemus ajendas teda ka Covid-19 esimese laines oma ettevõttes vaimsele tervisele erilist tähelepanu pöörama. Kadri leiab, et ees ootava sügismasenduse ja viirushaiguste hooaega silmas pidades, on teotahte ning rõõmsameelsuse säilitamiseks oluline iga inimese enda teadlikkus ning ettevõtte ja kolleegide hoolivus. 

Mirell Merirand SA Hariduskiirendi (juht), EBS (tooteprotfelli hankejuht)

Mirell nimetab ennast eelkõige õpetajaks. Aastaid tagasi alustas ta gümnaasiumis küberkaitse ja startup ettevõtluse tundide andmisega, mis on kaasa toonud palju põnevaid projekte ja koostööpartnereid. Tänasel päeval on SA Hariduskiirendi eesmärgiks luua ja pakkuda ettevõtluse ja tehnoloogiateadmistega seotud programme ning koolitusi koos erinevate partnerite ja koolidega. Lisaks on loodud ka projektõppe platvorm- proovikivi, mis keskendub kestva arengu eesmärkidele. Viimase aja suuremaks väljakutseks on EBS´is töötades arendada andmeteaduse aineid ja õpilastele suunatud inkubaatori programmi. 

Maris Kadakas (Starship Technologies personalijuht)

Maris avastas enda jaoks personalitöö 1999. aastal, kui vastutas üliõpilasorganisatsiooni AIESECi TalTech üksuse liikmete värbamise ja kaasamise eest ning kuulas 2. kursuse tudengina personalijuhtimise loenguid, mis teda erialastest ainetest enim kõnetasid. Pärast mitmeid seiku välisvabatahtlikuna naasis Maris Eestisse, et populariseerida õpetajaametit Noored Kooli meeskonna liikmena ning inseneeria erialasid Eesti Energia eestvedamisel. Seejärel keskendus ta juba klassikalisele personalijuhtimisele - esmalt Eesti Energia arendus- ja välisüksustes, sealt edasi superkondensaatoreid arendavasse Eesti start-up ettevõttesse Skeleton Technologies. Täna on Maris tööl ettevõttes Starship Technologies. Maris näeb, et personaliinimese tööriistakastis on mitmeid vahendeid, millega töötajate läbipõlemise riske vähendada ja et neid tasub oma töötajate ja ettevõtte heaks rakendada.

Moderaator on Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist

Anu-Mall Naarits on Eesti üks tuntumaid turunduskoolitajaid ja turunduskonsultante, töötades nii tudengite kui ettevõtetega. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskondi Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu erinevaid turunduskampaaniaid, samuti osalenud strateegiate väljatöötamisel ning juhtinud paljude ettevõtete strateegia loomise protsesse. 

Lisa

Teemasse sügavuti minemiseks on võimalik osaleda Invicta koolitusel "Juhi vastutus: vaimse tasakaalu säilitamine". Soovitame!

Koolituste toimumise ajad
29. oktoober 2020 a. Directori veebiseminar: Läbipõlemine 16:00-17:30
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind on 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab vähemalt 1-aastast kehtivat tellimust) on osalemine veebiseminaril TASUTA.