fbpx Directori veebiseminar: Kuidas hästi puhata? | Marketingi Instituut

Directori veebiseminar: Kuidas hästi puhata?

Sissejuhatus

Directori juunikuu veebiseminaril võtame fookusesse puhkuse. Arutleme, kuidas hästi puhata, mida tasub puhkusest maksimumi saamiseks teha ja mida mitte teha. Paneeldiskussioonis osaleb kolm oma valdkonna eksperti: psühholoog Kene Vernikcoach  Raimo Ülavere ja SA Tallinna Teletorn juhataja Jüri Kriisemann. Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

 

Veebiseminar toimub 15.06 kell 13:30-15:00 Zoom keskkonnas. Seminar on Directori tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine Directori kodulehel.

Põhiteemad
  • Miks on oluline puhata?

  • Puhkus ei ole „töö mittetegemine”!
  • Miks tipptegijad ei oska puhata?

  • Puhkusest olulisem on rütm.

  • Milline on hea ja kvaliteetne uni?

  • Mida teevad inimesed puhkamisel ajal valesti?
  • Tõhusad tehnikad taastumiseks

  • Sisemine tasakaal, teadvelolek, kohalolu
Esinejad

Kene Vernik, psühholoog

Kene on tegelenud unehäirete raviga alates aastast 2006, töötades Tartu psühhiaatriakliinikus ja 4Kliinikus. Ta on läbinud mitmed unealased koolitused ja keskendunud just unetushäire psühhoteraapiale. Kene omab ka Euroopa Unemeditsiini unetehnoloogi kutset. Tema unealasele haridusele lisandub veel Tartu Ülikooli magistrikraad psühholoogias ja mitmed õpingud psühhoteraapiate alal, samuti on ta läbinud kognitiiv-käitumisteraapia ja skeemiteraapia põhiväljaõpped.

 

Jüri Kriisemann, SA Tallinna Teletorn juhataja

Jüri on juhtinud erineva suurusega meeskondi coachiva juhtimisstiiliga juba ligi 30 aastat, seda nii avalike suhete, turunduse, tootearenduse kui ka klienditeeninduse valdkonnas. Jüri on elukestva õppe patrioot, hetkel omandab ta oma kolmandat magistrikraadi haridustehnoloogias. Varem on ta omandanud terviseteadlase (MSc) ja ärijuhtimise magistri (MBA) kraadi uurides haiglaklounide tegevust ja 360-kraadist tagasiside meetodit. Ise ta nimetab ennast enesearengu eksperdiks ning soovib, et inimesed mõtleksid pidevalt edasi liikumise peale püsides samal ajal tasakaalus nii füüsilises kui vaimses mõttes.

 

Raimo Ülavere, coach ja koolitaja

Koolitaja ja coach Raimo Ülavere aitab edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mis on ka teiste poolt teadvustatud. Coachinud ja koolitanud on Raimo 2008. aasta algusest ning sellest ajast teeb ta koostööd igal aastal üle 3000 inimestega. Aastate jooksul on Raimo viinud läbi üle 180 personaalse coachingu programmi. Raimo kliendid on juhid, meeskonnad ja tippsportlased. Eelkõige on koolituste ja coachingute teemadeks juhtimine, harjumuste muutmine ja vaimne heaolu.

 

Moderaator on Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist

Anu-Mall Naarits on Eesti tuntumaid turunduskoolitajaid ja -konsultante, kes töötab nii tudengite kui ka ettevõtetega. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskonda Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu turunduskampaaniaid. Samuti on ta osalenud strateegiate väljatöötamisel ning juhtinud paljude ettevõtete strateegia loomise protsessi. 

Koolituste toimumise ajad
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind on 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale on osalemine veebiseminaril TASUTA.