fbpx Directori veebiseminar: Hoia vaimset tervist (eriti praegu) | Marketingi Instituut

Directori veebiseminar: Hoia vaimset tervist (eriti praegu)

Sissejuhatus

Directori veebruari veebiseminaril arutame vaimse tervise teemadel. Juttu tuleb nii sellest, mida juhid peaksid tegema enda vaimse tervise hoidmiseks, kui ka sellest, mida nad saavad teha töötajate vaimse tervise heaks. Arutame, millised abinõud aitavad inimestel praeguses pikaleveninud kriisis endaga hakkama saada. Paneeldiskussioonis osaleb kolm juhti, kellel on pikaajalised kogemused selle eriti praegusel ajal väga olulise teema käsitlemisel.

Veebiseminar toimub 25.02. kell 15:00-16:30 Zoomi vahendusel. Seminar on Directori vähemalt aastasele tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Põhiteemad
  • Juhi võimalused enda vaimse tervise hoidmiseks
  • Tööandja võimalused oma inimeste vaimse tervise hoidmiseks
  • Enesejuhtimine kriisi ajal
  • Emotsionaalse intelligentsuse olulisus
  • Töötajate emotsioonidega tegelemine

 

Teemasse sügavuti minemiseks soovitame Invicta koolitust "Juhi tervise tasakaal".

Esinejad

Kätlin Alvela, Häirekeskuse peadirektor

Kätlin on juhina siseturvalisuse valdkonnas tegutsenud kokku üle 16 aasta, viimased 4 aastat on ta juhtinud Häirekeskust. Häirekeskuses vastatakse aastas miljonile 112 numbrile tulnud kõnele, millest pea kõik seotud erinevate murede, õnnetuste ja probleemidega, mis Eesti inimestel ette tulevad. Aga niisamuti pakub Häirekeskuse riigiinfo telefon 1247 igapäevaselt abi sadadele inimestele, kel mureks Covid-19 seotud teemad, keskkonnas laiemalt või Eesti teedel toimuvaga seonduv. Kätlin on veendunud, et kõige paremini saavad Eesti inimesi aidata Häirekeskuse töötajad siis, kui nad ise on hoitud, kaitstud ja toetatud. Seetõttu on tema südameasjaks kindlasti ka keerulist ja pingelist tööd tegevate oma inimeste vaimse tervise eest hoolt kandmine ning tööandjana erinevate võimaluste leidmine ja pakkumine.

 

Merle Liisu Lindma, Microsofti Eesti ja Norra arenduskeskuse personalijuht

Merle Liisul on üle 15 aasta rahvusvahelistes ettevõtetes erinevates rollides töötamise kogemust. Ta peab väga oluliseks, et organisatsioonid oma inimeste vaimse tervise hoidmisega aktiivselt tegeleksid. Merle Liisule meeldib juhtida muudatusi ning luua äristrateegiad, samuti neid strateegiaid lihtsateks, mõõdetavateks ja kliendile suunatud protsessideks „tõlkida“.

 

Siim Sutrop, Nortali õppe- ja arenguarhitekt

Siim Sutrop haldab Nortalis õppe ja arengu (L&D) funktsiooni ja juhib rahvusvahelist meeskonda, mis koosneb 22-st kogukonnajuhist Soomes, Eestis, Leedus, Saksas ja Serbias. Nähes, et paljud juhid näevad vaeva oma aja, äri ja meeskonna juhtimisega, hakkas Siim 2012. aasta alguses inimestega koos töötama, et nende eduoskusi arendada ja suurendada nende mõjukust. Viimase 8+ aasta jooksul on ta juhendanud, koolitanud ja mentordanud üle 1500 inimese, läbi viinud 100+ töötuba, veebiseminari ning modereerinud mitmeid konverentse ja paneeldiskussioone. Olles õppinud psühholoogiat ja isiklikku arengut üle 15-ne aasta, on tema peamine kirg ja oskus tulemuste saavutamise kunstis. Selle kogemuse põhjal keskendub ta oma õpetamises ja juhendamises peamiselt eduoskuste ja juhtimisoskuste teemadele.

 

Moderaator on Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist

Anu-Mall Naarits on Eesti tuntumaid turunduskoolitajaid ja -konsultante, kes töötab nii tudengite kui ka ettevõtetega. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskonda Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu turunduskampaaniaid. Samuti on ta osalenud strateegiate väljatöötamisel ning juhtinud paljude ettevõtete strateegia loomise protsessi. 

Koolituste toimumise ajad
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind on 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale (eeldab vähemalt 1-aastast kehtivat tellimust) on osalemine veebiseminaril TASUTA.