fbpx Directori veebiseminar: Efektiivne juhtimine | Marketingi Instituut

Directori veebiseminar: Efektiivne juhtimine

Sissejuhatus

Directori mai veebiseminaril käsitleme efektiivse juhtimise temaatikat. Juttu tuleb muuhulgas ettevõttekultuuri mõjust efektiivsusele, ebatõhususte kõrvaldamisest, ajakasutuse mõjust efektiivsusele, elluviimisest ja emotsioonidega toimetulekust.Paneeldiskussioonis osaleb kolm juhti: Lindströmi Baltikumi asepresident Kadrian Jaagund, Ridango juht Erki Lipre ja Tartu Ärinõuandla konsultant Karl Viiol. Seminari modereerib Anu-Mall Naarits.

Veebiseminar toimub 27.05 kell 15:00-16:30 Zoom keskkonnas. Seminar on Directori tellijale tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Põhiteemad
  • Ettevõttekultuur ja efektiivsus

  • Eesmärgipõhine juhtimine

  • Kaugtöö vormis juhtimine

  • Juurpõhjustega tegelemine

  • Efektiivne ajakasutus

Esinejad

Karl Viiol, Tartu Ärinõuandla konsultant

Karl on töötanud Tartu Ärinõuandlas konsultandina aastast 2015. Oma töös nõustab ta ettevõtjaid erinevate analüüside teostamisega, strateegia koostamisega, kapitali kaasamisega jne. Alates 2019 aastast omab Karl lean- spetsialisti ja lean- väärtusahela juhi sertifikaati (Lean Certification Alliance Bronze & Silver level). Suurimaks väärtuseks peab ta probleemide nägemise ja nende analüütilise lahendamise oskust. Karl omab ka karate vanemtreeneri kutseastet (6. kategooria).

 

Erki Lipre, Ridango juhatuse liige

Erki Liprel on pikaajaline juhtimiskogemus, millest muudatused on olnud üks oluline osa. Viimased kuus aastat on Erki juhtinud IT ettevõtet Ridango, mis arendab ühistranspordi pileti-, reaalaja- ja maksesüsteeme. Erki juhtimisel on Ridangost saanud oma valdkonnas tugev tegija ning eesmärk on 2025. aastaks tõusta Euroopa juhtivaks intelligentsete transpordisüsteemide pakkujaks ja ühistranspordisektoriga seotud tehnoloogiaettevõtete grupiks. Seoses ambitsioonika eesmärgiga on ettevõte muutuste keskmes, kus kandev roll on läbipaistval juhtimisel ja selgel kommunikatsiooni. Juhina usub Lipre, et tuleb välja astuda mugavustsoonist, sest just siis toimub kõige suurem areng. Eelnevalt on Erki töötanud ettevõttes ABB Eesti turu juhina, kus vastutas nii müügi kui ka turunduse eest.

 

Kadrian Jaagund, Baltikumi asepresident Lindströmis

Kadrian liitus tekstiilirendiettevõtte Lindström meeskonnaga pärast pikka karjääri finantssektoris, tänaseks kuuluvad tema vastutusvaldkonda lisaks Eestile ka ettevõtte Läti ja Leedu üksused ning ta töötab Baltikumi asepresidendi ametikohal. Kadriani südameasjaks on luua ettevõttes hästi toimiv meeskond, kus iga liige tunneb end väärtustatuna, teab ja mõistab seda, kuidas tema töö ja pühendumine aitavad kogu organisatsioonil olla hea partner klientidele ning vastutustundlikult tegutsev osaline ühiskonnas.

Ta pingutab oma kolleegidega igapäevaselt ka selle nimel, et Lindströmi ringmajandusel põhinev ärimudel julgustaks üha rohkem ettevõtteid tegema keskkonnasäästlikke valikuid ning motiveeriks tekstiilisektorit tervikuna olema loodussõbralikum. Tema kogemus näitab, et efektiivsus tööprotsessides ei ole midagi, mida saab saavutada töötajate või keskkonna heaolu arvelt – pigem on Lindströmis hoolimine inimestest ja loodusest aidanud viia suurema säästlikkuse ja kasumini.

 

Moderaator on Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist

Anu-Mall Naarits on Eesti tuntumaid turunduskoolitajaid ja -konsultante, kes töötab nii tudengite kui ka ettevõtetega. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskonda Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu turunduskampaaniaid. Samuti on ta osalenud strateegiate väljatöötamisel ning juhtinud paljude ettevõtete strateegia loomise protsessi. 

Koolituste toimumise ajad
27. mai 2021 a. Kell 15:00- 16:30. Efektiivne juhtimine
Koolituste hind

Ühe veebiseminari hind on 59€+KM sisaldab osalemist veebiseminaril, mis koosneb ettekandest antud teemal ning küsimuste-vastuste sektsioonist seminari lõpus.

TÄHELEPANU! Directori tellijale on osalemine veebiseminaril TASUTA.