fbpx Kontakt | Marketingi Instituut

Kontakt

Marketingi Instituudi kontor ja koolitusruum asuvad aadressil Peterburi tee 2, 11415 Tallinn, T1 Mall of Tallinn keskuses korrusel 4A.

Vaata kaardilt.

Külalistel on võimalik parkida tasuta T1 kaubanduskeskuse parklas.

Vaata, kuidas saab kohale ühistranspordiga.

 

Üldtelefon: +372 668 4770

E-post: mi [ät] mi.ee

Koduleht: www.mi.ee

Juriidiline nimi: Turundusproff OÜ

Reg nr.: 10342428

KMKR: EE100670220

 

Töötajate kontaktid:

Anu-Mall Naarits, tegevjuht, 507 9441, anu [ät] turundusproff.ee

Aivi Tinnus, müügi- ja kliendisuhete juht, 5688 6008, aivi.tinnus [ät] mi.ee

Sigrid Marga, turundusjuht, 568 53799, sigrid.marga [ät] mi.ee

Helen Pildre, turundusspetsialist, 55 668 667, helen.pildre [ät] mi.ee

Kati Järg, projektijuht, 5666 5595, kati.jarg [ät] mi.ee

Jaanika Metssalu, Ida-Viru projekti turunduskoordinaator, 522 0770, jaanika.metssalu [ät] mi.ee

Jaanika Lausmäe, koolitusspetsialist, 56252613,  jaanika.lausmae [ät] mi.ee

Mariel Trepp, koolitusassistent, 56683268, mariel.trepp [ät] mi.ee

Lea Korem, projektide koordinaator, 5042142, lea.korem [ät] mi.ee

 

Marketingi Instituut on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitusload:

6452HTM - Turundus ja müük, ettevõtlus, logistika

6887HTM - Ekspordi müügijuhi arengukoolitus

Perioodil 11.06. 2010 kuni 03.06.2011 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi koolitusprojekt „Kliendihalduse tõhustamine“ OÜ Turundusproff, toetussumma oli 958,67 eurot. Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest. Suur tänu EAS-ile meeldiva koostöö eest!

  

 
 

Meie head koostööpartnerid: