fbpx EV100 Turundusidee: "Saja Lood" | Marketingi Instituut

EV100 Turundusidee: "Saja Lood"

Täna jätkame EV100 Turundusideega, mille eesmärgiks on tutvustada ettevõtjatele ja organisatsioonidele Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaga seotud projekte ja nendes kaasalöömise võimalusi.

Täna on stuudios projeksti “Saja lugu” lavastaja Jaak Prints ning helilooja Erki Pärnoja. “Saja lugu” on poeetiline koondportree Eesti inimestest. Fotograaf Kaupo Kikkas jäädvustab saja eestlase portreed ja lood ning helilooja Erki Pärnoja kirjutab mitmeosalise heliteose kaasaegsele orkestrile. Heliteose esitamisel osalevad koos muusikutega ka loo peategelased – sada eestlast. Esiettekanne toimub festivali Jazzkaar avasündmusena 20. aprillil 2018.

Tänane seis:

  • Detsembris 2016 kuulutati välja üleskutse 100 inimese leidmiseks. Saabunud on üle 250 avalduse. Oodatakse veel avaldusi väikesaartelt.
  • Märts 2017 - valitakse välja 100 inimest, kes projektist osalevad
  • Märts-detsember 2017 - Kaupo Kikkas teeb kõigist 100 inimest fotoportreed ja kogutakse kokku nende lood
  • Jaanuar-detsember 2017 - Erki Pärnoja kirjutab teost
  • Jaanuar-aprill 2018 - teose ettekandmise ja lavastuse ettevalmistus

Kuidas projekti kajastatakse Eestis? Missugust tuge ja abi ootate ettevõtetelt projekti elluviimisel? Missugused ettevõtted saaksid projekti toetada? Kuidas nemad kasu saaksid? Missuguste valdkondade ettevõtted peaksid kohe ühendust otsima? Missugustega on veel aega?

Saatelõigu pikkus 20.51

VAATA SAATE VIDEOT!