fbpx TALLINN MARKETING WEEK muudab turundusteadmised kättesaadavamaks | Marketingi Instituut
31.03.15

TALLINN MARKETING WEEK muudab turundusteadmised kättesaadavamaks

Selleks, et tõsta Eesti ettevõtjate, ametnike ja kolmanda sektori teadmisi ja oskusi kaupade ja teenuste parema müügi ja turundamise osas, otsustas Marketingi Instituut koostöös Läänemere suurima laevafirmaga Tallink korraldada tänavu 18.-22. mail esmakordselt Eestis ambitsioonika turundusnädala, kus viie päeva jooksul saavad inmesed osaleda kümnel erineval rahvusvahelisel turundusteemalisel seminaril. Seminaride hinnad algavad 59 eurost ja puudutavad kõiki olulisi trende tänapäeva turundusmaailmas.

„Vastukaaluks mitmetele uuringutele, mis seostavad Eesti ettevõtete tagasihoidlikku läbilöömist rahvusvahelises konkurentsis kehvade müügi- ja turundusalaste teadmistega, otsustasime seni kalli ja elitaarsena käsitletud rahvusvahelise turundusnõu muuta kättesaadavaks ka keskmistele ja väikestele ettevõtetele, samuti avalikule sektorile. Selleks toome turule uudse ja senisest palju soodsama seminaride sarja – Tallinn Marketing Week,“ lausus ürituse peakorraldaja Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist. „Tallinn Marketing Week seminaride hinnad algavad 59st eurost ning peaksid olema taskukohased ka kõigile mitteproffidele, kes soovivad end turunduse trendide ja tõdedega kurssi viia. Igaüks saab valida endale sobiva paaritunnise seminari ega pea maksma terve päeva või kahe eest, nagu tavalistel konverentsidel.”

Lubatakse sadu uusi ja praktilisi turundusideid

Tallinki laevadel läbiviidava Tallinn Marketing Week’i seminarides osalevad nii rahvusvahelised kui kodumaised esinejad. Igal seminaril on 3-5 esinejat ning networking-workshop. Ürituse korraldajad lubavad kogu nädala jooksul koguda sadu praktikas rakendatavaid turundusideid ning neid osalejatega jagada. Eestisse tulevad näiteks Austraaliast pärit Kristina Dryža, kes on futurist ja trendide ennustaja, Tšehhist Scott Neumann IBM-i Kesk- ja Ida-Euroopa turunduse ja kommunikatsiooni direktor, Itaaliast Andra Boetti, Fortumo äriarenduse direktor, digitaalsetes kanalites turundamisest kõnelevad Soomest pärit Joonas Virtanen, kes on Rovio, Angry Birds Transformers ja Angry Birds Go turundusjuht, Anssi Suominen, kes on Coalition Rewards’i Põhjamaade ja Baltikumi äriarenduse asepresident, brand journalismist räägib Maria Rajakallio sotsiaalmeedia brändingu ja digitaalse äri konsultant ja SoMe Studio juht ja mobiiliturundusest Artem Danilliants Lumolinki juht. Lisaks kaetakse moeteemasid nagu sisuturundus (brand journalism), mobiiliturundus, sotsiaalturundus, ökoturundus ja järgmise põlvkonna turundus.

Seminarid toimuvad eesti ja inglise keeles.

Lisainfot Tallinn Marketing Week kohta leiad siit.

Pileteid saad osta siit! 

Lisainfo: Anu-Mall Naarits, Marketingi Instituudi juhataja, tel 50 79 441

Kommenteeri meie Facebooki lehel