fbpx RAAMATU REEDE – Multipliers: How the Best Leaders Make Everyone Smarter | Marketingi Instituut
06.03.15

RAAMATU REEDE – Multipliers: How the Best Leaders Make Everyone Smarter

Märtsikuus soovitame konverentsi Uute juhtide tõukefoorum: 100 ideed lisalugemiseks  raamatut Multipliers: How the Best Leaders Make Everyone Smarter, mille autoriteks on Liz Wiseman ja Greg McKeown.

Oled sa ise geenius või kasvatad geeniusi? Oleme kohanud kahte erinevat tüüpi juhte. Esimene nendest on juht, kes tavaliselt on ainuke tark ruumis ning kes hävitab tänu sellele end ümbritsevate kaaslaste energia, intelligentsuse ja võimekuse. Teist tüüpi on aga need juhid, kes kasutavad oma intelligentsust, et võimendada ja arendada kaastöötajate tarkust ning võimekust. Need on juhid, kelle ruumi sisenemisel töötajate ideed lendavad ning kes inspireerivad neid.

Neid juhte kutsutakse multipliers.

Raamat on kaasahaarav ja praktiline. Autorid kirjeldavad kahte juhitüüpi ja veenavad sind, kuidas multipliers saavutavad organisatsioonides positiivseid ja kasumlikke tulemusi – tehes väiksema ressursiga ära rohkem, arendades ja ligimeelitades talente ning tootes uusi ideid ja energiat, et viia ettevõttes läbi muutusi ning innovatsiooni.

Ka sinust võib saada multiplier! Raamat näitab kuidas seda saavutada läbi eluliste ja praktiliste näidete ning tehnikate.

Head lugemist!

NB! Raamatu saad tellida raamatukauplusest "Krisostomus"!

Vaata soodsat raamatupakkumist siit!

 

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel