fbpx RAAMATU REEDE – Kohanemine | Marketingi Instituut
08.08.14

RAAMATU REEDE – Kohanemine

Soovitame sel nädalal lugemiseks raamatut „Kohanemine“ (Miks edu saab ikka alguse ebaedudest), mille autoriks on Tim Harford.

Autori Tim Harfordi nauditavalt kirjutatud raamatus saavad kokku populaarne majandusteadus ja psühholoogia; siin on paeluvaid edu- ja ebaõnnestumise lugusid, mis mõjuvad tõeliselt üllatavalt. Raamat on informatiivne, täis uudseid mõttemudeleid ning provotseerivaid järeldusi.

Harfordi uurimustöö ulatus on muljetavaldav ning tema üleskutse aktsepteerida läbikukkumist mõjutab nii inimeste tööd kui ka isiklikku elu. Autor esitab veenvalt ja asjatundlikult põhjused, miks peaksime valmis olema riskima, ebaõnnestuma ja katsetama, et leida ideid, mis tõepoolest muudavad maailma. Tema avarapilguline ülevaade sotsiaalsest kohanemisest on värske ja loov, sobides ideaalselt praegusesse ajajärku. Ta esitab meie kindlustundest puudust tundvas maailmas veenva ja usutava põhjenduse sellele, miks me kindlust enam leida ei saagi. See on suurepärane ja kummaliselt inspireeriv raamat.

Head lugemist!

 

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel