fbpx RAAMATU REEDE – Kallista oma töökaaslasi | Marketingi Instituut
31.01.14

RAAMATU REEDE – Kallista oma töökaaslasi

Sel nädalal toimus konverents Unistuste tööandja: 100 ideed ja teema sobivaks kokkuvõtteks soovitame lugeda raamatut – Kallista oma töökaaslasi, Jack Mitchell.

 

Bestselleris „Kallista oma kliente“ demonstreeris Jack Mitchell ärialase kirjanduse lugejaile seda, kuidas teha oma kliendid rahulolevaks, meelitada ligi suurepäraseid töötajaid ja suurendada tulusid. Oma järgmises teoses "Kallista oma töökaaslasi" peatub ta üksikasjalikult töötajate tööle võtmisel, motiveerimisel ning oma väärtuslikuma vara,suurepäraste töötajate hoidmisel. Raamat on täis tõsielulisi lugusid reaalsetest inimestest. Jack esitab oma ärikaaslaste „kallistamise“ põhimõtte, mis ei olene sellest, kas tegemist on müügimeeskonna, koristuspersonali, varustajate, finantsgeeniuste, turundus- ja reklaamiosakonna või alltöövõtjatest personaliga. „Kallista oma töökaaslasi“ on just see teos, mida inimsuhteid hinnata oskavad tööandjad ja juhid vajavad.
Jack Mitchell on Connecticutis asuva, 1958. aastal asutatud eduka kvaliteetrõivaste jaemüügiga tegeleva firma Mitchells/Richards/Marshsi juht.

Inspireerivat lugemist!

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel