fbpx RAAMATU REEDE – Go for no! | Marketingi Instituut
24.01.14

RAAMATU REEDE – Go for no!

Soovitame mõnusaks nädalavahetuse lugemiseks motiveerivat raamatut Go for no! Autoriteks on Richard Fenton ja Andrea Waltz.

Tegemist on meelelahutusliku ja kiirelt loetava raamatuga. Go for No! motiveerib lugejaid ületama takistusi, mis nad endale ise seavad ja  sõna otseses mõttes õpetab, kuidas pöörata need hoopis meie eduks.

Palju on müügiraamatuid, kus keskendutakse „jah“ saavutamisele. See raamat, aga räägib vastupidist ja võtab fookusesse, kuidas ebaõnnestumine võib oluliselt kiirendada liikumist edu suunas.

Läbi dialoogi räägivad kaks peategelast meeleoluka loo esitades põhitõdesid müügiedu võtmekontseptsioonidest. Lugejad õpivad, mida on vaja teha, et edestada 92% maailma müügiinimesi, et läbikukkumine ja ebaõnnestumine on kaks erinevat asja, miks on oluline tähistada võite ja ebaõnnestumisi, kuidas ebaõnnestumistest kiirelt toibuda ja edasi minna, et maailma võimsamaid jõude ei ole „jah“ vaid „ei“. Go for no! on kiire ja mõnus lugemine, kust saad väärtuslikke õppetunde, mis muudavad sinu mõttemaailma!

Head lugemist!

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel