fbpx RAAMATU REEDE – Edukad läbirääkimised | Marketingi Instituut
07.03.14

RAAMATU REEDE – Edukad läbirääkimised

Mõnusaks nädalavahetuse lugemiseks soovitame seekord raamatut “Edukad läbirääkimised”, mille autoriks on Stuart Diamond.

Läbirääkimine on tavaline osa inimestevahelisest suhtlusest, kuid enamik meist on selles veidi abitud. Olenemata sellest, kas tegemist on perekonna või firmaga, ei suuda inimesed sageli eesmärgini jõuda. Stuart Diamond, kes on tunnustatud läbirääkimisasjatundja ja professor, kirjeldab teoses oma uurimistööd, mille on pannud kirja enda ja oma 30 000 õpilase kogemuste põhjal, keda on paarikümne aasta jooksul neljakümne viies riigis õpetanud ja nõustanud. Ta pakub välja konkreetsed, käepärased ja tõhusad viisid inimestega toimetulekuks.

Teos sisaldab mõjuvõimsaid abivahendeid, mida igaüks võib kasutada igas olukorras: lastega suhtlemisel, tööl, reisimisel, poode külastades, äris, poliitikas, suhetes, eri kultuurides, partnerite ja konkurentide juures. Selle asemel et järgida suhtumist “kõik võidavad”, on mõnikord kasulikum täna kaotada, et homme selle võrra rohkem saada.

Selleks et saavutada rohkem, on oluline leida iga olukorra jaoks õiged tehnikad, olla paindlikum ja püüda teist osapoolt paremini mõista. Need strateegiad on võhikutele nähtamatud. Kui oled õppinud neid ära tundma, siis on need alati sinu käeulatuses ja võiksid nende abil rohkem saavutada.

Head lugemist!

 

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel