fbpx RAAMATU REEDE – Agile Selling | Marketingi Instituut
12.09.14

RAAMATU REEDE – Agile Selling

Soovitame sel nädalal uudseks lugemiseks raamatut Agile Selling: Get Up to Speed Quickly in Today's Ever-Changing Sales World,  mille autoriks on Jill Konrath.

Tänapäeva ärimaailmas tagab sulle agiilne ehk kiiresti kohanduv müük eduka karjääri. Sa võid kiiresti ronida karjääriredelil uute tasemeteni ja tõsta oma kompetentsi rekordilise ajaga. Sa võid anda kiirstardi oma uute teenuste ja toodete müügile. Sa võid koheselt kohaneda turu dünaamikaga. Lühidalt öeldes saab agiilsusest sinu konkurentsieelis.

Müügiguru Jill Konrath kutsub agiilset müüki oskuseks kiiresti omandada uut informatsiooni, et läbi selle saavutada edukaid müügitulemusi. Sa vajad kiire õppimise plaani, mis aitaks vaid 30 päevaga välja kujundada usaldusväärsed suhted sihtrühmaga või olemasolevate klientidega. Mis on tulemuseks? Sinust saab üle öö müügiekspert, rajades tee suurte oskusteni. Tänapäeva taibukad ja haritud kliendid eeldavad sinult asjakohast ja õiget informatsiooni esimesest suhtluse hetkest alates. Kui sa seda anda ei suuda, siis sulle ei andestata. 

Raamatust „Agile Selling“ leiad sa just need näpunäited, mida sa vajad eduks lühikese ettevalmistusaja puhul. Kui sa soovid lugeda ühte raamatut, mis ei aja jama ning ei anna mõttetuid praktikas kasutamata näpunäiteid , siis see on just see, mida sa vajad!

Head lugemist!

UUDIS! Raamatud aitab nüüd sinuni tuua raamatukauplus "Krisostomus"!

Vaata raamatupakkumist siit!
 

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel