fbpx YFU Eesti otsib turunduspetsialisti | Marketingi Instituut
27.07
2015

YFU Eesti otsib turunduspetsialisti

YFU (Youth For Understanding) on organisatsioon, mis pakub rahvusvahelisi haridusprogramme alates 1951.aastast, nüüdseks juba ligi 60 riigis. YFU Eesti MTÜ loodi aastal 1992. Meiega on vahetusaastal käinud ligi 1600 gümnaasiumiõpilast Eestist ning üle 300 välisriigi noore on veetnud oma vahetusaasta Eesti peres. YFU on vabatahtlike kogukond, keda seob avatud maailmavaade ning kultuurikogemus, kas vahetusõpilase või vahetusperena. Me mõistame ja toetame, oleme avatud maailmavaatega. Me tahame teha ja teame, et meist sõltub ning teeme ära. Sest koos on äge!

YFU Eesti otsib oma meeskond turundusspetsialisti! Kui Sul on vähemalt 2 aastat turundustöö kogemust, oled hakkaja, kohanemisvõimeline, paindlik ja suurepärane meeskonnamängija, valdad eesti ja inglise keelt (vene keel tuleb kasuks) ning arvutit, siis meil on Sulle väljakutse!

Sinu roll on planeerida ja korraldada YFU turundust koos särasilmsete vabatahtlikega, hallata organisatsiooni kliente ja suhelda koostööpartneritega.

Meie poolt on paindlikud töötingimused sõbralikus organisatsioonis, võimalus osaleda koolitustel (sh rahvusvahelistel), mitmekeelset koostöövõrgustikku. Tule ja muudame koos maailma oma koduks!

Kandideerimiseks saada motivatsioonikiri ning CV hiljemalt 31.juulil aadressile kadri@yfu.ee.

Täpsustavad küsimused ning lisainfo kadri@yfu või 52 77 838.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel