fbpx Vaata, kes kandideerivad "Unistuste tööandja 2018" konkursil | Marketingi Instituut
05.12
2017

Vaata, kes kandideerivad "Unistuste tööandja 2018" konkursil

Viiendat aastat valitakse Eestis Unistuste Tööandjat, kelleks saab organisatsioon, mis on suutnud oma sisekliimat ja töökultuuri kujundada töötajaid inspireerivaks ja motiveerivaks ning mida hindavad nii nende praegused kui ka potentsiaalsed töötajad. Sel aastal kandideerib tiitlile 26 organisatsiooni, tuntumad neist on näiteks Pipedrive OÜ, Nortal AS, Swedbank AS, Tele2 Eesti AS, SEB Pank AS, Äripäev AS ja DPD Eesti AS.

«Tuleb tõdeda, et tuntud ja kogenud organisatsioonide kõrval saavad ka järjest väiksemad ettevõtted aru, et tööandja brändiga tegelemine on tähtis ja seda on oluline kommunikeerida, mistõttu on neist paljud sel aastal oma kandidatuuri esitanud,» ütles konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits. «Unistuste Tööandjaks kandideerivad mitmete erinevate valdkondade ettevõtted, kelle jaoks on nende kuvand tööandjana vähemasti sama tähtis kui nende toodete või teenuste maine.»

«Unistuste Tööandja 2017» tiitlile kandideerivad organisatsioonid on: Äripäev AS, Elisa Eesti AS, Rimi Eesti Food AS, Kliinik32 OÜ, AS Tallinn Airport GH, Eesti Noorsootöö Keskus, Stora Enso Eesti AS, Scoro Software OÜ, Pipedrive OÜ, Innove SA, Mooncascade OÜ, Derivco Eesti OÜ, Mainor Ülemiste AS, Tele2 Eesti AS, AS R-Kiosk Estonia, Premier Restaurants Eesti OÜ, DPD Eesti AS, Sol Baltics OÜ, Eesti Post AS, SEB Pank AS, Swedbank AS, Tradehouse OÜ, Ernst & Young Baltic AS, Axinom Eesti OÜ, Magnum AS, Nortal AS.

Unistuste Tööandja 2018 tehakse teatavaks 6. veebruaril toimuval "Unistuste tööandja: 100 ideed" konverentsil.

Žüriisse kuuluvad Lauri Tabur, Smartgrow OÜ tegevjuht; Anneli Ohvril, EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht; Alice Ligi, PricewaterhouseCoopers AS personalijuht; Ene Olle, PARE tegevjuht ja Renita Käsper, CV Keskuse värbamisosakonna juht.

Varasemalt on Unistuste tööandja tiitlid võitnud Sisekaitseakadeemia, LHV Pank AS, SA Teaduskeskus AHHAA ning Ericsson Eesti AS. 

Kommenteeri meie Facebooki lehel