fbpx Raamatu reede - Jah! Veenmisteaduse 50 saladust | Marketingi Instituut
05.10
2015

Raamatu reede - Jah! Veenmisteaduse 50 saladust

Soovitame oktoobrikuu lugemiseks Robert B. Cialdini, Noah J. Goldstein ja Steve J. Martini raamatut "Jah" Veenmisteaduse 50 saladust"

Teiste inimeste veenmisel on oma intuitsioonile appi tulnud nüüd ka teadus. Veenmine on tähtis oskus igapäevaelus ning seda näitab asjaolu, et käesolev raamat saavutas Ameerikas ja mujalgi kohe tohutu müügiedu ja sai paljudele lausa käsiraamatuks.

Robert Cialdinilt on ilmunud ka raamat „Mõjustamise psühholoogia”, mis tekitas lugejate hulgas üsna elavat vastukaja, nimelt Cialdini uurib, mis tegelikult ja päriselt inimestele mõjub. Ja meeldib see siis lugejale või mitte, aga üksteise mõjutamise ja manipuleerimise võimalused muutuvad vägagi selgeks ja rakendatavaks.

Nüüd on Cialdini koos kolleegidega edasi liikunud, ise uusi eksperimente teinud ning teiste veenmispsühholoogia vallas tehtud uuringuid kokku võtnud. Neist tulenevaid ideid leiate raamatust, kus on 50 elulist mahlakat näidet ja nendest tulenevad elegantsed järeldused. Raamatuga on kaasas ka CD valitud peatükkidega Martin Veinmanni esituses.

Head lugemist!

Vaata raamatupakkumist siit!

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel