fbpx RAAMATU REEDE – Do It! Marketing | Marketingi Instituut
08.05
2015

RAAMATU REEDE – Do It! Marketing

Maikuus soovitame Tallinn Marketing Week seminaridele lisalugemiseks  raamatut  Do It! Marketing: 77 Instant-Action Ideas to Boost Sales, Maximize Profits, and Crush Your Competition, mille autoriks on David Newman.

Väikeettevõtjatena on meil mitu ametit ja võib-olla kõige olulisem nendest on turundaja roll. Tänapäeval on nii palju erinevaid viise kuidas jõuda klientideni ja väga keeruline on jõuda selgusele et kust alustada. Kas peaks kasutama sotsiaalmeediat? E-posti? Blogi? Videot? SEO? Väikeettevõtete turundus ei pea olema müsteerium. On mitmeid lihtsaid otsuseid ja tegevusi, mis aitavad sul saavutada selgust, usaldusväärsust ja kontrolli tegevuste üle, mis on eduks vajalikud. Do it! Marketing on kiire ja julgustav raamat. Üks olulisemaid soovitusi on : „ainult tegevus toob tulemuse“. Raamat näitab kuidas lõpetada „juhuslik turundamine“ ja alustada targa turundamisega.

Lugedes seda raamatut, tahad sa seda ikka ja jälle kätte võtta, kuna seal on väga palju kasulikku infot just väikeettevõtjate jaoks.

Head lugemist!

NB! Raamatu saad tellida raamatukauplusest "Krisostomus"!

Vaata soodsat raamatupakkumist siit!

 

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel