fbpx PESA+ programmi osalejate hindamatu kogemus Formex disainimessilt | Marketingi Instituut
23.01
2017

PESA+ programmi osalejate hindamatu kogemus Formex disainimessilt

PESA+ ekspordiprogrammi II lennu ettevõtted osalesid õppeprogrammi osana 18.-21.jaanuaril messil Formex 2017, mis on põhjamaade suurim disainitootjate kohtumispaik. Mess andis suurepärase võimaluse panna ennast proovile boksi kujundamise, kontaktide loomise ja networkingu osas. Samuti oli otsene tagasiside oma toodetele potentsiaalsetelt agentidelt üliväärtuslik. Tekib arusaamine, kui palju tuleb endal tööd teha, et jõuda esimeste tõsiste kontaktideni, mis aitavad su toodetel jõuda erinevate riikide poodide lettidele või kaubavalikusse. Kuna mess on väga laiamõõtmeline ja eksponentide hulk tohutu, siis on see meie väikedisaineritele hea võimalus näha erinevaid potentsiaalseid edasimüüjaid nende terve tootevalikuga, mis annab hea võimaluse oma toodete paigutamiseks just õigesse nišši. Otsisime messisaalidest ühiselt sobivad poekette ja/või vahendajad ning pakkusime oma tooteid nende valikusse. See käik tõi edu nii mõnelegi meie ettevõttele. Hea näitena võiks esile tuua Veneeriumi, kes leidis eksponentide hulgast väligrille pakkuva ettevõtte, kelle toodete juurde sobiks küttepuudega halukaarik imehästi. Ettevõte oli koostööst huvitatud ja konkreetsemad läbirääkimised on juba käimas. Kuma Design sai esimese konkreetse tellimuse liblikatele. Kontakte, millega messijärgselt edasi tegeleda, said kõik osalejad. Super töö!

Messil olid meie ettevõtetele toeks ja abilisteks ka Loov Eesti ning Marketingi Instituudi esindajad. Samuti andsid nõu programmi välismentorid, kes jagasid väärtuslikke kogemusi messil kohapeal.

Meie päevad Stockholmis olid tegusad ja kogemus, mille saime hindamatu!

Loov Eesti messiboksis olid kaasatud sel korral XAOS DESIGN nahast aksessuaarid, KUMA Design liblikad ja Veneeriumi halukaarikud. 

Järgmisesse PESA+ ekspordiprogrammi kandideerimise tähtaeg on 31. jaanuar! Vaata lisainfot siit.

Vaata Formex 2017 galeriid:

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel