fbpx PESA+ infoseminar 25.01.2017 | Marketingi Instituut
13.01
2017

PESA+ infoseminar 25.01.2017

KUTSE seminarile: "Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?"

Ootame kõiki loomeettevõtjaid, kellel on plaan alustada ekspordiga või soovivad täiendada oma ekspordi-alaseid teadmisi 25. jaanuaril kell 15.00-17.00 Tallinnasse, Kultuurikatlasse, I korrusel asuvasse väikesesse saali seminarile "Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?".

SEMINARI PÄEVAKAVA: 

15.00-15.00 Loov Eesti tegevused loomeettevõtete ekspordi toetamisel - Eva Leemet 

15.15 -16.00 Ekspordiprogrammi PESA+ koolitusprogrammi tutvustab Anu-Mall Naarits (Marketingi Instituut)
PESA+ kogemuslugu: KAUN - Jüri-Franciscus Lotman

16.00 - 17.00 Fundwise platvormi tutvustavad ja edulugusid jagavad - Henri Laupmaa jToomas Roolaid

 
---------------------------------------------------

Sul on oma toode valmis ja Eestis juba müügil. Tunned, et suudaksid rohkemat, kuid ostjaid pole piisavalt? Siis tasub piiri taha vaatama hakata ja end kurssi viia ekspordi nõudmistega. Tundub keeruline? Pesa+ saab aidata.

Just loomeettevõtteid ekspordiks ette valmistav PESA+ alustab oma kolmandat hooaega juba 13. veebruaril. Avalduste vastuvõtt on juba alanud ja neid oodatakse kuni 31. jaanuarini. 

PESA+ on tasuline, kuid tänu Euroopa Liidu Regionaalfondi ja Swedbanki toetusele tavapärasest turuhinnast oluliselt soodsam. Programm kestab 5 kuud ja selle maksumus on 150€+km kuus, kokku 750€+km.

LISAINFO PROGRAMMI KOHTA

PROGRAMMIGA VÕID KOHE LIITUDA SIIN

Selleks, et saaksid otsustada, kas see programm on just  Sinule sobiv, ootame sind PESA+ seminarile 25. jaanuaril kell 15.00-16.30 Tallinnasse, Kultuurikatlasse, I korrusel asuvasse väikesesse saali. 

SEMINARILE REGISTREERU SIIN

-------------------------------------------------

Lühidalt võime öelda, et  PESA+ koondab endas veebipõhise koolitusprogrammi, praktilised töötoad ja rahvusvahelise mentorprogrammi. Programmis saab osaleda peamiselt interneti vahendusel, plaanis on ka mõned kokkusaamised. Seega, aeg ja koht on Sinu valida!

PESA+ esimese hooajal programmis osalenud Margit Kimmel Ampstükke tootvast OÜst Amoor  kommenteeris programmi nii: “Kohe algusest  oli PESA+ väga praktiline. Sain oma hobile materialiseeritud kuju. Pesa plussi ülesehitus on osutunud üle mõistuse heaks. Tahan kutsuda kõiki liituma. See päriselt ka töötab!”

Jüri-Franciscus Lotman OÜst Kaun tõi programmi kommenteerides võrdluse jalgpalliga: “ Väravad tulevad siis, kui selleks on loodud eeldused ning lööja kasutab ära kõik loodud võimalused.”  Kaun leidis programmi abiga endale agendi  Soomes ning valmistab ette vahelao rajamist ja peab läbirääkimisi võimaliku esindajaga Rootsi.  

PESA+ ekspordi arendamise programmis jagavad oma teadmisi ja kogemusi Ekspordirevolutsiooni ellukutsuja ja turunduse tippekspert Anu-Mall Naarits ning muu hulgas ka Ekspordirevolutsiooni programmis ja eksporditöötajate kvalifikatsiooni tõstmise programmis koolitajana osalenud Jaan Järv. Kogu programmiga kaasneb ka rahvusvaheline mentorprogramm ning üheskoos saadakse praktilisi kogemusi välismessidelt.

Programmi lõpuks, 2017. aasta juunis, on ettevõtjatel paigas esimesed ekspordiplaanid ja nad omavad läbirääkimiste partnereid sihtriikides.

Pesa+ sündis Marketingi Instituudi ja Loov Eesti koostöös ning seda kaasrahastab EAS Euroopa Regionaalfondi vahenditest ja toetab Swedbank.

Lisainfot leiab www.looveesti.ee  ja http://mi.ee/koolitused/pesa-programm

Lisainfo:
Eva Leemet,
Loov Eesti tegevjuht,
eva@looveesti.ee,
+372 501 2558,
www.looveesti.ee

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel