fbpx PESA+ ekspordiprogramm alustas suure hooga | Marketingi Instituut
07.11
2016

PESA+ ekspordiprogramm alustas suure hooga

4. novembril toimus PESA+ programmi ametlik avaüritus Kultuurikatla Arhitektuurikeskuse koosolekusaalis. Kuna tegemist on enamjaolt virtuaalõppe programmiga, siis oli osalejatel hea võimalus üksteisega silmast silma kohtuda ning saada esmased juhised rahvusvahelistelt mentoritelt Andy Paterson´ilt ja Kati Uusi-Rauva´lt. Koolitaja Aet Alev andis nõu, mida silmas pidada fotomaterjalide tegemisel ja kasutamisel. Advokaadibüroo Glimstedt pidas loengu teemal intellektuaalomandi kaitse.

Oma ekspordioskusi hakkavad PESA+ ekspordiarendusprogrammis viimistlema nahast ehteid tootev KUMA OÜ, Halukaariku nime all tuntust kogunud Veneerium OÜ, ISEKIDS lasterõivaid tootev Blackbird Eesti OÜ ja nahast fetištooteid disainiv Darker OÜ.

PESA+ programm alustas eelmisel aastal ja selle vilistlased on juba teinud esimesi samme eksporditurgudel. PESA+ esimese hooajal lõpetasid Kaun OÜ, Amoor OÜ, lastekäru SITIK, Grandecor OÜ ja Kyllike OÜ.

PESA+ sündis Marketingi Instituudi ja Loov Eesti koostöös ning programmi kaasrahastatakse EAS-i poolt Euroopa Regionaalfondi vahenditest.

Uus kandideerimisvoor algab jaanuaris 2017. Programm algab 13.veebruaril 2017.

Küsi täpsemat infot ja/või saada oma osalemissoov jaanika.metssalu@mi.ee

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel