fbpx Oled alustav ettevõtja, kes sooviks minna välisriiki kogemusi omanda mõne kogenud ettevõtja juurde? | Marketingi Instituut
09.10
2018

Oled alustav ettevõtja, kes sooviks minna välisriiki kogemusi omanda mõne kogenud ettevõtja juurde?

Erasmus for Young Entrepreneurs programm otsib alustavaid ettevõtjaid.

Sind ootavad vastuvõtvad ettevõtjad Kreekasse, Ukrainasse, Hispaaniasse ja paljudesse muudesse riikidesse vahetusettevõtjaks. Oled alustamas oma ettevõttega ja sooviksid minna välismaale mõnda ettevõttesse kogenud ettevõtja juurde, et õppida ja näha kuidas käib töö samas valdkonnas mõnes välisriigis? Kui vastus on JAH, siis antud programm on just Sulle! Sa ei vaja muud kui äriplaani ning Sinu ettevõtluskogemus ei tohi ületada 3 aastat. Anna endast märku, kui sooviksid minna 1-6 kuuks mõnda alltoodud ettevõttesse.  

Kogenud ettevõtjad ootavad alustavaid ettevõtjaid enda juurde  

  • Hispaaniasse - otsime alustavat ettevõtjat ettevõttesse GuideDoc, mis tegeleb dokumentaalidega ning on suur tehnoloogiahuviline.
  • Kreekasse - otsime alustavat ettevõtjat ettevõttesse The Cube, mis loob start-up kogukonda ja on koduks tehnoloogiaüritustele ning häketonidele. Ettevõttesse Podium, mis pakub tõlketeenuseid, Ettevõttesse Organization Earth, mis tegeleb keskkonna- ja sotsiaalse intelligentsuse kontseptsiooni väljatöötamisega. Ettevõte Sigalas & Partners, mis tegeleb inseneeria lahendustega kinnisvara-, energeetika- ja telekommunikatsioonisektoris
  • Ukrainasse - otsime alustavaid ettevõtjaid, kes sooviks minna kogemusi omandama kondiitriettevõttessekoolitusagentuurikeeleõppekeskusesse või juustu tootvasse ettevõttesse. 

Kui Sa siit nimekirjast sobivat ei leidnud, siis ära heitu, sest need on ainult üksikud riigid ja ettevõtted, kes oleks valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi alustavate ettevõtjatega. Võta meiega ühendust ning anna teada, millise valdkonna ettevõttesse ja kuhu riiki minna sooviksid, leiame koos Sulle vastuvõtva ettevõtja. 

Lisainfot programmi kohta loe Erasmus for Young Entrpreneurs ametlikult lehelt https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/ 

Alustavate ettevõtjate kogemuslugusid saad lugeda SIIT

Lisainfot küsi merit.parnpuu@mi.ee

 

Kommenteeri meie Facebooki lehel