fbpx Greta Kingola sai kommunikatsiooniettevõtte In Nomine partneriks | Marketingi Instituut
26.01
2016

Greta Kingola sai kommunikatsiooniettevõtte In Nomine partneriks

In Nomine OÜ

Pressiteade

26.01.2016

Kommunikatsiooniettevõtte In Nomine osanike ring laienes kolmanda partneri võrra – alanud aastast on 10% osalus ettevõttes In Nomine  konsultandil Greta Kingolal.

Greta Kingola on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärijuhtimise eriala. Magistrikraadi strateegilises turunduses kaitses ta Kölni Ülikoolis, kus läbis ka pikaajalise noorte juhtide programmi. 2015. aastal valis Marketingi Instituut tema töö parimaks turundusalaseks magistritööks Eestis. (Loe Greta võidutööd siit).

Greta on In Nominega seotud alates 2012. aastast. Ta on nõustanud olulisi kliente kommunikatsiooni ja turunduskommunikatsiooni valdkonnas ning juhtinud suuri üritusturundusprojekte. Greta klientide hulka kuuluvad Cisco, Cosnova Beauty, Saint-Gobain, Schneider Electric jt. 

Greta Kingola on Eesti Suhtekorraldajate Liidu liige.

“Iga konsultatsiooniettevõtte suurim kapital on inimesed, “ ütles kommunikatsiooniettevõtte In Nomine partner Toomas Kään. “Parimaid töötajaid tuleb võimalikult palju motiveerida. Kommunikatsiooniettevõtte tugevus seisneb erinevate oskuste, erinevate põlvkondade koosmõjus. Usume, et Greta näol on ettevõte saanud juurde seda nooruslikku sädet ja energiat, mida töös inimestega kunagi üleliia ei ole,” lisas Kään. 

Kommunikatsiooniagentuuri In Nomine asutaja-partnerid on Toomas Kään ja Heikki Sal-Saller, kumbki 45%-lise osalusega.

2001. aastal asutatud kommunikatsiooniagentuur In Nomine on täisteenust pakkuv suhtekorraldusettevõte, kes 15 aasta jooksul on teenindanud enam kui 400 kodumaist ja rahvusvahelist klienti.  

In Nomine käive oli 2015. aastal 365 000 eurot (esialgsed andmed). 

Lisainfo:

Greta Kingola

In Nomine konsultant, partner

Tel: 56467570, 660 9006; 

greta.kingola@innomine.ee

www.innomine.ee

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel