fbpx Ettevõtluspäeva töötoad täissaalidele | Marketingi Instituut
08.10
2015

Ettevõtluspäeva töötoad täissaalidele

On heameel tõdeda, et turundus on ettevõtjatele oluline ja tähtis teema, mida kinnitab ka see, et Tallinna Ettevõtluspäeva 2015 raames olid kõige esimesena kohad täis Marketingi Instituudi seminar – töötoas teemal „Kuidas turundada tasuta ja tulemuslikult?“. Seminari käigus jagasime mitmeid kasulikke nippe nutikast ja väheseid rahalisi vahendeid nõudvatest turundustegevustest. Nagu ka varasematel aastatel oli meie töötuba praktiline ja mänguline. Kaasasime oma networking workshoppi ettevõtte Westaqua-Distribution OÜ, kes tegeleb filtritega ning palusime grupitöö käigus leida erinevate gamificationi nurkade alt põnevaid lahendusi, kuidas puhta vee teadlikkust tõsta. Meie töötubades osalejad on nutikad ja loomingulised ning pakutud lahendused olid väga mitmekülgsed ja humoorikad.

Noortele suunatud seminaril arutasime teemal, kuidas jõuda sihtrühmani kuni 25 aastased noored nii, et kõrvaltvaatavad inimesed mõtleksid ja astuksid vahele kui näevad kedagi purjuspeaga rooli minemas. Teema oli sotsiaalselt meid kõiki puudutav ning kus lahendusteks pakuti nii šokiteraapiat kui ka erinevaid simulatsioone.

Tartu Ettevõtluspäeva seminar-töötuba oli eksporditeemaline, kus kõik huvilised said kaasa mõelda KHIS disainvannide küsimusele, kuidas jõuda suurema tehingute arvuni.

Omalt poolt loodame, et ettevõtluspäeval saadud teadmised ja oskused läbi praktiliste kaasuste lahendamiste lisavad hoogu juurde et kindlamalt ja teadlikumalt ettevõtlusäris edasi liikuda ning areneda.

Aitäh Westaqua-Distribution OÜStillabunt OÜ, Khis OÜ!

Täname osalejaid aktiivse kaasalöömise eest ja uute kohtumisteni!

Vaata galeriid:

 

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel