fbpx Edukalt lõppenud Mentorklubid | Marketingi Instituut
23.12
2015

Edukalt lõppenud Mentorklubid

Septembrist detsembrini tegime koostöös Töötukassaga Mentorklubi, neljas erinevas Eesti maakonnas. Kohtusime Jõgevamaa inimestega Põltsamaal ja Tabiveres, Lääne-Virumaa inimestega Rakveres, Pärnumaa inimestega Pärnus ning Raplamaa inimestega Raplas. Klubiõhtute käigus käisid koolitajad jagamas eluks ja ettevõtte arendamiseks vajalikke nippe ning iga piirkonna kohalik esindaja viis osalejad kurssi ka kohaliku majandusülevaatega. Iga kord pärast koolitusosa said osalejad teemat arutada ka mentoritega.

Igas grupis osales keskmiselt 7-8 inimest, mis andis piisava võimaluse individuaalseks lähenemiseks, koostöövõimalusteks ning oma küsimustele vastuste leidmiseks. Koos käisime läbi nii turunduse kui ka internetiturunduse, müügistrateegiad, stressiga toimetulemise ja värbamise sammud ning arutasime piirkonnas toimuva üle.

Osalejate tagasiside oli väga positiivne, kiideti formaati, kus kõige pealt on koolitaja ja pärast arutatakse koos mentoritega teemad läbi ning mainiti, et mentoritega aruteludest tekkis nii mõnigi uus idee, samuti saadi ideid teistelt osalejatelt. Lisaks oli päris mitu uut koostööd, mis tekkisid just nimelt mentorklubist. Kindlasti ei jää need ka viimasteks.

Tahaks siinkohal tänada kõiki osalejaid, mentoreid ja koolitajaid.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel