fbpx EASi väikeettevõtja programm on tänuväärt koolitussari tipptasemel koolitajatega | Marketingi Instituut
14.11
2016

EASi väikeettevõtja programm on tänuväärt koolitussari tipptasemel koolitajatega

Mihkel Nurm (Skyproff OÜ) osaleb EASi ja Marketingi Instituudi koostöös toimuval koolitusel "EASi väikeettevõtja arenguprogramm". Loe lähemalt, miks ta sellele koolitusele tuli, millised olid tema ootused ning kas need ootused on täitunud.

Miks tulid EASi väikeettevõtja arenguprogrammi?
Üks peamine argument oli tipptasemel koolitajad ja nende praktilised nõuanded ning koolituse sisu. Isegi kui olen koolitusel läbitavate teemadega varasemalt kursis, siis selline programm on hea koht, kus tulla oma igapäeva tegevusest välja ning kõik need valdkonnad firma arenguks uuesti läbi mõelda ja analüüsida.   

Mis kasu loodad programmist saada?
Peamine ootus on tööriistad, vahendid ja meetodid, kuidas oma ettevõtet paremini juhtida. Võtan iga kvartal ette küsimused ja mudelid, mida koolitusel oleme rääkinud ning käime oma meeskonnaga teemad läbi, analüüsime situatsioone ja nii suudan teha paremaid otsuseid. 

Kuidas on seni Sinu ootused täitunud?
Olen väga rahul, koolitajad on tasemel ning see on tänuväärt programm! Mida rohkem väikeettevõtjaid seda programmi läbivad, seda kasulikum see Eesti majandusele on. Kui oleks võimalus, käiksin iga aasta uuesti end täiendamas – see on väga väärtuslik kogemus!

Mis plaanid on tulevikuks?
Tegelikult tahaks tegevustega suuna kitsamaks võtta, et turgu paremini sihtida. Üks peamisi eesmärke on kindlasti ka rohkem eksportida. See arenguprogramm on andnud head suunised neid plaane ellu viia. 

EASi väikeettevõtja arenguprogrammi on alanud uus kandideerimisvoor. Avalduste esitamise tähtaeg on 23. jaanuar 2017. Tutvu programmiga ning täida ankeet siin! 

Koolitust rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel