fbpx Birgit Saviauk ettevõtluspraktikal Soomes | Marketingi Instituut
07.11
2018

Birgit Saviauk ettevõtluspraktikal Soomes

Birgit Saviauk on veetnud 2 kuud Erasmus for Young Entrepreneurs programmiga ettevõtluspraktikal Soomes ettevõttes MICAS. Saades aru kui suureks abiks antud programm alustavale ettevõtjale on otsustas ta juba praegu oma 4 kuust vahetust pikendada veel 2 kuud, et võtta antud võimalusest maksimumi.
 
Birgit lõpetas Eesti kunstiakadeemia moedisaini valdkonnas 2017 aastal. Samal aastal võitis ta ka tuntud Itaalia moe võistlusel Mittelmoda erilise auhinna tehnoloogiliste tehnikate kasutamise eest. Aastal 2017 avaldas ta ka oma esimese kudumi kollektsiooniI, mida toetas Baltika grupp. 

Informatsioon Erasmus for Young Entrepreneurs programmi kohta jõudis Birgitini läbi ülikooli postkasti. Vastuvõtvaks ettevõtjaks otsis Birgit kedagi, kes oleks valmis investeerima oma aega temasse. Esialgu moodustas ta listi potensiaalsetest brändidest kellega ta võttis ühendust ning kohtus, et saada päris täpselt aru kas nad on "perfect match"  või ei. 

Koha kus elada leidis Birgit väga lihtsalt kuna tal elavad sugulased välismaal. Tema esimesed nädalad on läinud väga hästi ning talle meeldib Helsinki väga. Ta on keskendunud sellele, et antud programm hästi läbida ning nautida igat sekundit.  

Töö vastuvõtva ettevõtjaga läheb tal väga hästi. Vastuvõttev ettevõtja juhendab teda igal sammul ning annab talle uusi ideid ning tehnikaid, mis on talle kui alustavale ettvõtjale väga kasulikud.

"Soovitan kindlasti antud programmi ka teistele alustavatele ettevõtjatele!" - Birgit Saviauk 

Rohem informatsiooni alustava ettevõtja kohta leiad SIIT või kirjuta merit.parnpuu@mi.ee

Kommenteeri meie Facebooki lehel