fbpx BENU Apteek otsib turundusspetsialisti | Marketingi Instituut
21.12
2015

BENU Apteek otsib turundusspetsialisti

BENU Apteek on üle-euroopaline apteeke ühendav kaubamärk, mis kuulub Euroopa ühele suuremale ravimite edasimüüjale PHOENIX grupp. Täna tegutseb Hollandis, Ungaris, Tšehhis, Šveitsis, Balkanimaades ja Baltikumis juba üle 2000 BENU Apteegi. Eestis on BENU kaubamärki kandvaid apteeke kokku ligi 150 erinevates linnades ja maakondades.

Otsitakse uut meeskonnaliiget:

TURUNDUSSPETSIALIST

Usaldame Sulle BENU brändi ja apteekide visuaalset identiteeti  toetavate turundus- ja müügitoetustegevuste kavandamise ja elluviimise. Sinu ülesandeks on erinevate turundusmaterjalide koostamine, arendamine ja nende olemasolu tagamine apteekides, samuti apteekide interjööri ja eksterjööri parendamist toetavad tegevused ning erinevatele sihtrühmadele suunatud ürituste korraldamine. Oma tööga aitad Sa kaasa meie klientidele mugava ostukeskkonna kujundamisele ja BENU apteekide külastatavuse ja tuntuse kasvamisele.

Ootame Sind kandideerima, kui omad turundusalast kõrgharidust ning töökogemust in-store communication valdkonnas. Oled sobiv kandidaat, kui oled varasemalt edukalt korraldanud jaekaubanduse turunduskampaaniaid ning oled suurepärane koostööpartner. Sind iseloomustab hea suhtlemisoskus, kõrge motiveeritus ja eesmärgile orienteeritus. Eeldame, et oled positiivse ellusuhtumisega, loov ja ideederikas. Valdad vabalt inglise keelt ning oled MS Office’i vilunud kasutaja. Roll sobib Sulle, kui oskad seada prioriteete ning kasutada tõhusalt aega, oled hea pingetaluvusega ning suudad edukalt tegeleda mitme samaaegse projektiga.

Pakume Sulle huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises ja mitmekülgses ärivaldkonnas, kus saad rakendada oma teadmisi ja luua lisaväärtust. Oled oodatud ühinema professionaalide meeskonnaga, kus väärtustatakse usaldusväärsust, asjatundlikkust, kliendikesksust, koostööd ja lihtsust. Pakume Sulle suurepärast eneseteostusvõimalust positiivses ja tulemustele orienteeritud töökeskkonnas koos vastutusega kooskõlas oleva motiveeriva tasupaketiga.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri e-posti aadressile personal@benu.ee hiljemalt 31.detsembriks 2015. Kandideerida on võimalik ka CV-Online’i ja CV Keskuse kaudu. Täiendavate küsimuste korral võta ühendust personalispetsialist Reelika Kravetsiga, tel +372 650 3626.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel