fbpx Alustab uus väikeettevõtjate koolitusprogramm | Marketingi Instituut
02.08
2016

Alustab uus väikeettevõtjate koolitusprogramm

EAS koostöös eduka partneri Marketingi Instituudiga korraldab väikeettevõtete juhtidele ning omanikele aktuaalsete teemadega ja hinnatud koolitajatega väga praktilise koolituse EASi väikeettevõtja arenguprogramm, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Võrreldes varasemate programmidega on kasvanud oluliselt toote- ja teenusearenduse ning müügi ja ekspordimüügi teemade maht, mis on kasvavale väikeettevõtjatele tähtsad. Programmis läbitakse nelja kuu jooksul strateegilise juhtimise ja ärimudelite, toote- ja teenusearenduse, turunduse ja internetiturunduse ning ekspordi moodulid.

Koolitused toimuvad septembrist maini Tallinnas ja Tartus. Tänu Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusele on koolitusprogrammi hind 8 päeva eest vaid 180€ (sisaldab käibemaksu).

„Meil on hea meel valmistada ette ambitsioonikad ettevõtjad arenguhüppeks tuues nendeni läbi tippkoolitajate uued tehnikad ja kaasaegsed tööriistad ettevõtte tõhusamaks juhtimiseks ning arendamiseks,“ kommenteeris Tea Danilov EAS-ist. „Et kandideerimistähtaeg on juba 30. august, ootame kõiki kiiresti sooviavaldusi esitama!“ lisas ta.

Sooviavaldusi saab esitada aadressil http://mi.ee/koolitused/easi-vaikeettevotja-arenguprogramm.

2000. aastal loodud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) edendab ettevõtlus- ja regionaalpoliitikat Eestis ning on riikliku ettevõtluse tugisüsteemi üks suuremaid institutsioone, pakkudes ettevõtjatele, teadusasutustele, avalikule ja kolmandale sektorile rahalisi toetusi, nõustamist, koostöövõimalusi ja koolitust.

1993. aastal Eestis kaasaegse äri- ja turundusalaste koolitustega alustanud Marketingi Instituut on tunnustatud täiskasvanute koolitaja turunduse, ettevõtluse ja ostujuhtimise valdkondades.

Lisainfo:

Marketingi Instituut, Anu-Mall Naarits, tel 50 79 441, anu@turundusproff.ee

EAS, Tea Danilov, tel 627 9503, tea.danilov@eas.ee

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel