fbpx Algas kandideerimine EASi väikeettevõtja koolitusprogrammi uutesse gruppidesse | Marketingi Instituut
28.11
2016

Algas kandideerimine EASi väikeettevõtja koolitusprogrammi uutesse gruppidesse

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Marketingi Instituudiga kutsuvad väikeettevõtete juhte ning omanikke osalema väikeettevõtja arenguprogrammi uutes gruppides. Koolitused algavad veebruaris ning toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus. Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

„Esimesel hooajal osales programmis ligi 70 ettevõtet ja enim hinnati tippkompetentsiga koolitajaid ning uusi ja praktilisi teadmisi, mis osalejate endi ettevõtete põhjal ka läbi arutati,“ selgitas EASi ettevõtluse ja ekspordi keskuse koordinaator Katrin Eha. „Uuel tsüklil alustab taas viis gruppi, kuhu ootame ambitsioonikaid väikeettevõtteid aktiivselt kandideerima, lisas Eha.

Programmis osalemine annab kaasaegsed tööriistad ja teadmised, tugeva kontaktivõrgustiku ning suunised ekspordivõimekuse kasvatamiseks, tänu millele on võimalik ettevõttel kiiremini ning efektiivsemalt areneda ja rahvusvaheliselt kasvada.

Tänu EASi ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusele on koolitusprogrammi hind 8 päeva eest osaleja kohta vaid 180€ (sisaldab käibemaksu). 

Kandideerimistähtaeg on 23. jaanuar 2017. Sooviavaldused saab esitada aadressil http://mi.ee/koolitused/easi-vaikeettevotja-arenguprogramm.  

Vaata ka lisainformatsiooni: http://www.eas.ee/teenus/vaikeettevotja-arenguprogramm/

Lisainfo: Katrin Eha, EASi ettevõtluse ja ekspordi keskuse koordinaator, Tel 627 94444, Katrin.Eha@eas.ee

Anu-Mall Naarits, Marketingi Instituut, Tel 50 79 441, anu@turundusproff.ee

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel