fbpx Aasta Turundustäht 2016 tiitel kuulub Kelly Sildarule | Marketingi Instituut
17.01
2017

Aasta Turundustäht 2016 tiitel kuulub Kelly Sildarule

Aasta Turundustäht 2016 tiitel kuulub Kelly Sildarule!

Marketingi Instituut ja Turundusraadio kuulajad valisid 2016 Aasta Turundustäheks Kelly Sildaru, keda võib julgelt praeguses ekstreemspordimaailmas nimetada üheks suurimaks ja edukaimaks nimeks. Võitja kõrval toodi esile veel AHHAA Teaduskeskust järjepideva turundustöö eest ning Pocobay'd innovaatilise uue põlvkonna online panga rajamise eest.

"Kelly on ehe näide sellest, kuidas oskuslikult persoonibrändi luua ja tänapäevaste vahenditega rahvusvahelist tuntust tekitada. Spordimaailmas on väga oluline olla tugev nii sportlikes saavutustes kui ka olla avatud jagama end maailmale. Ta on hea eeskuju paljudele noorsportlastele, kes soovivad säravalt orbiidile lennata ning temalt on palju õppida," kommenteeris Anu-Mall Naarits. Kuna spordimaailmas on rahastatus killustunud, on tuntuse tekitamine oluline, et saada ligi suurematele sponsoritele ja toetajatele. Kui oled meediale huvitav ning paistad positiivselt silma, siis oled ka atraktiivsem sponsorite jaoks," lisas Naarits.

Kelly Sildaru võitis Aasta Turundustähe 2016 inspireerivate spordisaavutuste eest, mis aitavad tõsta nii Eesti tuntust kui innustada teisi noorsportlasi. Kuna käesolev aasta on Eestis laste ja noorte kultuuri aasta, on meil väga hea meel just Kellyt antud tiitliga tunnustada. 

Aasta Turundustähte valivad Turundusraadio kuulajad ja kõik teised inimesed internetihääletusel, kuhu seatakse üles kõik aasta jooksul raadio poolt Nädala Turundustähe pälvinud teod, inimesed ja projektid. Sel aastal oli kandidaate, kelle seast valida, 46. Nädala Turundustähed selgitatakse saatejuhi ja saatekülaliste vahel välja iganädalases Turundusraadio saates, mida saab järelkuulata internetis (http://mi.ee/turundusraadio). Turundusraadio kuulub Marketingi Instituudile ja on ainus turundusteemaline iganädalane raadiosaade Eestis, mida tehakse nii eesti kui inglise keeles.

2013. aasta pälvis Aasta Turundustähe ansambel Winni Puhh, 2014 aastal Lyoness Eesti OÜ ja 2015. aastal Sepa Jalgpallikeskus.

PALJU ÕNNE VÕITJALE!

Kuula Aasta Turundustäht 2016 valimist siit.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel