19.01
2016

Aasta Turundustäht 2015 tiitel kuulub Sepa Jalgpallikeskusele

Aasta Turundustäht 2015 tiitel kuulub Sepa Jalgpallikeskusele

Marketingi Instituut ja Turundusraadio kuulajad valisid 2015 Aasta Turundustäheks Sepa Jalgpallikeskuse, mida võib julgelt nimetada edukaks ja suurimaks Eesti spordi ajaloo ühisrahastusprojektiks. Võitjale järgnesid JCI Estonia MTÜ Killerkoti kampaania, Rakvere linn linna brändi väljakujundamise eest erilise jõulupuu idee kaudu, Pardiralli oma suurepärase heategevusliku kontseptsiooni eest ning Weekend festival, mis on jätnud võimsa jälje üritusturundusmaastikule.

„Internetipõhisel lõpphääletusel sai sel aastal võitja rekordarv hääli võrreldes varasemate aastatega, seega võib väita, et jalgpallikeskus tegi omalt poolt edukat turundust ka aasta turundustähe kampaania ajal, kus saavutati oma fännide abiga niivõrd suur ülekaal teiste konkurentide ees," lausus Anu-Mall Naarits. „Sepa Jalgpallikoolile andis hääle 190 inimest, mis näitab ilmselgelt kui tugev on sportliku lojaalse kogukonna mõtteviis ja tegutsemistahe. Hea turundus on palju enamat kui vaid väga eriliste asjade tegemine. Tegemist on süsteemse, läbimõeldud, eesmärgistatud tegevusega.“

Sepa Jalgpallikeskuse loomise eesmärk oli parandada Tartu jalgpalliharrastajate treening- ja võistlustingimusi ning leida treeningkeskuse rajamiseks vahendid kogukondliku kaasatuse kaudu. Tänaseks on kõik väljaku ruutmeetrid oma omaniku leidnud ja kokku koguti Eesti spordiajaloo suurima ühisrahastuskampaaniaga 150 000€.

Aasta Turundustähte valivad Turundusraadio kuulajad ja kõik teised inimesed internetihääletusel, kuhu seatakse üles kõik aasta jooksul raadio poolt Nädala Turundustähe pälvinud teod, inimesed ja projektid. Sel aastal oli kandidaate, kelle seast valida, 46. Nädala Turundustähed selgitatakse saatejuhi ja saatekülaliste vahel välja iganädalases Turundusraadio saates, mida saab järelkuulata internetis (http://mi.ee/turundusraadio). Turundusraadio kuulub Marketingi Instituudile ja on ainus turundusteemaline iganädalane raadiosaade Eestis, mida tehakse nii eesti kui inglise keeles.

2013. aasta pälvis Aasta Turundustähe ansambel Winni Puhh ja 2014 aastal Lyoness Eesti OÜ. 

PALJU ÕNNE VÕITJALE!

Kuula Aasta Turundustäht 2015 valimist siit.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel