fbpx 100 ideed | Marketingi Instituut

100 ideed

VIDEO: Kuidas valida halbade valikute seast?

Anvar Salomets, kes on Tehnilise Järelevalve Ameti Transporditeenistuse juhataja räägib kuidas valida halbade valikute seast. Anvar oli esineja ka "Uute juhtide tõukefoorum:100 ideed" konverentsil.

Vaata videot:

7. mai 2015
Loe edasi

VIDEO: Kuidas tekitada meeskonnas vasikavaimustust?

Triin Käpp, kes on EELK Tartu Ülikooli Jaani koguduse abiõpetaja ja Metsaülikooli juhataja, jagab kogemusi kuidas meeskonnas tekitada vasikavaimustust? Triin oli esineja ka "Uute juhtide tõukefoorum: 100 ideed" konverentsil 9.aprillil 2015.a.

20. aprill 2015
Loe edasi

100 juhtimise klišeed (1 osa)

Uute juhtide tõukefoorumit tehes jäi silma nii palju juhtimise alaseid klišeesid, et tekkis need soov kokku korjata ja ka teistega jagada. Täna alustame esimese üheksaga: 

16. veebruar 2015
Loe edasi

4 mõjuvõimsat sõna, mida iga liider võiks öelda

On kummaline olla juht. Sa oled üksi. Inimesed arvavad et sul on vastus kõigele. Nad ootavad sinu sõnu. Ja see on põhjus, miks paljude töötajate jaoks on juht vaid võõras, kes istub kontori nurgakabinetis kinnise ukse taga.

19. jaanuar 2015
Loe edasi

ARTIKKEL: Juhtimine ja meeskonnatöö

Äris, kus on töötajatel selged tegevused ja käitumistavad, on ka innukad ja kõrge kvaliteediga juhid. Hea juhi tunneb ära ka töötajate käitumiste kaudu.  Tõeline juht tunneb ära, kui töötajal on probleem ning kust see saab alguse.

12. jaanuar 2015
Loe edasi

ARTIKKEL: Juhtimine - iseenda inspireerimise kunst?

Kes motiveerib motiveerijat?  Kuidas suudab olla see, kes motiveerib iga päev teisi enda ümber olla motiveeritud? Olles pidevalt tipus võid olla ka sageli üksildane. Olles liider - igaüks otsib pidevalt juhtnööre, toetust ja juhiseid.

5. jaanuar 2015
Loe edasi