100 ideed

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Parimad meetodid e-kirja andmebaaside kasvatamiseks

Ajal kui sotsiaalmeedia saab kogu tähelepanu omades suurt kasutajaskonda, on tegelikult e-kirjade jõudmise tõenäosus kliendini palju suurem. Võib väita et e-kiri on 6 korda suurema nähtavusega kui Facebook ja 6 korda efektiivsem kui Twitter.

19. jaanuar 2015
Loe edasi

ARTIKKEL: Äri kuldsed reeglid

Targad inimesed ümbritsevad ennast kaaslastega, kes on neist paremad. Mitte keegi ei ole andekas ega tark igal alal ning alati saab asju paremini teha.  Iga tark juht ümbritseb end intelligentsete, loovate ja taibukate töötajatega.

24. november 2014
Loe edasi

Starbucksi uuenduslikkus

Külastus Starbucki tuletab meelde ühe suurima saavutuse tõelisest ettevõtlusest ja inspireerivast uuenduslikkusest: võttes aluseks olemasoleva tehnoloogia ja kujundades toote selliselt ümber, et see hakkab muutma tarbijate nõudlusi ja vajadusi.

6. oktoober 2014
Loe edasi

Autotehnik, kes müüb kuulates

Müük on ju kuulamine, ütleb Henri pärast pikka mõttepausi, kui olen küsinud, mida temasugune rahuliku loomuga ja läbi-lõhki tehnikahuviline leidis enese jaoks ASis Auto Metall EST ekspordi müügijuhina tööle asudes.

23. jaanuar 2013
Loe edasi

Kuidas müügipresentatsioonil särada?

Olgu siis tegu ekspordimüügiga või tavalise müügikohtumisega koduturul, ikka ja jälle oleks oluline meelde tuletada, et müügipresentatsioon ei tohiks olla üldine ja igav, vaid ikka spetsiifiliselt antud kliendile huvipakkuv ja põnev.

24. august 2011
Loe edasi